La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

konto usunięte

7

obrazek jaki ogladamy jest tak żenujący że nawet nie da się tego opisać. ja już chyba oglądam z przyzwyczajenie, bo inaczej tego wytlumaczyć nie da się. Ta drużyna jest niby w przebudowie, ale przez pół roku nie zbudowano nic. Ba mam wrażenie że jest gorzej niż było. tutaj nawet Pep by nie zrobił nic. I to jest nie tylko problem fcb ale wszystkich klubów w pewnym momencie ich cyklu. POtrzeba zmian, messi out (wiem ze to bedzie bolało) a z nim najemnicy. Trzeba zacząć budować zespól pod perdiego czy de jonga. Najgorsze jest to, że nie ma kasy i zaden prezes tego nie zmieni. Chude lata czekają ta drużyne, oby nie bylo tak jak z Milanem ze beda się gdzieś tam tułać bez mistrzostwa przez lata. Na ta chwilę tak to niestety wyglada

1

@damiano996 tez chyba ogladam juz z przyzwyczajenia
Kiedys było kogo ogladac a teraz jak nie ma Messiego to kto przyczaruje ?
Czeka nas Milan 2.0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?