La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 697 Culés

4

De Jong rozgrywa udany sezon w porównaniu z ostatnim. W tamtym sezonie dobrze grał na początku, gdzieś tak może do Listopada, później niesamowicie zgasł. Statystyki ma lepsze w porównaniu do ostatniego sezonu goli i asysty, poprawił grę w obronie. W tamtym sezonie, mimo dość średniego sezonu i tak był naszym najlepszym pomocnikiem w kadrze, to źle świadczyło o pomocy, bo grał tylko 2,5 miesiąca na wysokim poziomie, a teraz to wygląda dużo lepiej, a będzie jeszcze lepiej.

1

@daniel32778 byc najlepszym pomocnikiem wsród Rakitica, Vidala i Roberto to nie jest osiągnięcie. W tym jest beznadziejny oprócz jednego miesiąca, pozostąły okres trzyma poziom Busquetsa, ale utarła się głupia tez, że wszystko co zle w pomocy to sztanga

2

@FCB24 Chciałbym żeby Busquets w tamtym sezonie grał, tak "beznadziejnie" jak De Jong. Poza tym nic nie wspominałem o Sergio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?