La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1674 Culés

5

Tak jak na ławce chciałbym trenera który jest prawdziwym liderem drużyny, tak jak był nim Guardiola, tak samo jako prezydenta chciałbym lidera klubu. Człowieka dla którego Barça jest czymś więcej niż pracą, dla którego Barça jest pasją i miłością, tak jak dla mnie. Chcę znowu żeby Barça była dumna, żeby miała szacunek na świecie, żeby była wzorem. Czy nie wszyscy tego chcemy? I ja nawet nie mówię wyłącznie o poziomie sportowym. Jako instytucja mieliśmy liczne kompromitacje. Gardzę Bartomeu za to co zrobił z moim ukochanym klubem (wspólnie z Rosellem, tak tak Sandro nie zapominam o tobie) Z wyjątkowego klubu zrobił największą firmę na świecie. Podejrzani sponsorzy, szemrane transfery, plany sprzedaży nazwy Camp Nou, poziome koszulki, traktowanie legend, chaotyczne decyzje sportowe... To nie jest moja Barça. Co prawda miał też swoje zasługi, klub rozrósł się bardzo, w internecie jesteśmy najwięksi, miliard przychodu robi wrażenie, ale czy to jest warte tego wszystkiego? Co by o Laporcie nie mówić, nikt mu nie zarzuci że nie kocha Barçy. Ja mu wierzę, może jest to naiwne ale wierzę mu. Wierzę w to że te populizmy "kiedyś to było" są tylko na potrzeby wyborów. Wierzę że zbierze wokół siebie odpowiednich ludzi którzy pomogą przywrócić dumę Barcelonie. Oprócz Laporty prezydenta lubię też Laportę człowieka. Podoba mi się jego charakter, podoba mi się że jest wyszczekany i nie gryzie się w język. Widać w tym pasję i szczerość. Podoba mi się też że jest zagorzałym antimadridistą. Uważam że takiego człowieka potrzebujemy. Baner w Madrycie jest bardzo wymowny. Laporta wraca do gry. Ja mu ufam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?