La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 838 Culés

0

Fifa 21 straszne badziewie. Gram od kilku dni poziom legendarny wyniki 7:3 4:8 twórcy chyba zapomnieli o obronie strzały wyglądają jakby zawodnicy mieli się przewrócić strasznie toporne animacje nie polecam a jak wam się gra?

1

@jedrek7000 Najgorsze to sa te kartki,byle kontakt i zaraz kartka.

1

@jedrek7000 tak samo, gram sobie na legendarnym i jeżeli chce to w każdym meczu może byc hokejowy wynik, czasami bot potrafi tak grać że z 5:2 dla mnie w 70 minucie potrafi wygrać w 90 minucie 5:6.

1

@jedrek7000
Odpal sobie Division Rivals, albo Fut Champs to zobaczysz kwintesencje tej gry, i po 1-2 meczach wyłączysz, chyba ze tak jak ja lubisz się powkurw**** to zagrasz z 20 meczy w fut champs w weekend.

1

@jedrek7000 nie wiem jaki patch wjechał na squad battles, ale jak gram na legendarnym to komputer zaczyna skillować na czas xD

1

@jedrek7000 gram tylko online ale już dawno zrezygnowałem z FUT. Gram tylko sezony. Łatwość strzelania bramek jest porażająca, a jeszcze bardziej mnie drażni jak gościu zaczyna od środka takim Mbappe i moja cała drużyna stoi w miejscu a ten biegnie sobie na bramkę :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?