La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1146 Culés

konto usunięte

1

Sprawdziłem dokonania Koemana w Holandii i myślałem że to lepiej wygląda. 3 mistrzostwa na tyle sezonów. Myślałem że trenował tam kluby góra 5 lat ogólnie a on sam Ajax tyle prowadził.

8

@FDJ szybko sprawdziłeś dokonania trenera po którym ciśniesz co 20 minut, a jest tu pół roku.

konto usunięte

1

@arasz1819 przestań pisać farmazony.
Koeman sam siebie ciesnie swoją słaba pracą

3

@FDJ pełna profeska :]

konto usunięte

2

@arasz1819
Dla przypomnienia
4 Miejsce w lidze
Przegrany klasyk
Przegrany superpuchar
Prawdopodobnie przegrany puchar króla
I klęska w lidze mistrzów.
Widzę zielone od klakierów lecą co się znają na piłce jak świnie na gwiazdach

6

@FDJ Ten Koeman to ci chyba dziewczynę podebrał. Masz na jego punkcie jakąś obsesję.

konto usunięte

0

@mkord aha. Kolejny idiotyczny komentarz nie na temat

1

@FDJ Tobie się nie da odpisywać na temat, który został już 100 razy wyczerpany. Jednak cały czas do niego wracasz. Po co?

konto usunięte

0

@mkord Było podawane że miał 3 mistrzostwa w Holandii ale cisza przez ile sezonow tam pracował. Po to.
To nie odpisuj wcale jeśli masz pisać takie farmazony.

0

@FDJ Ok, zmieniając temat. Oglądałeś może przez ostatnie 3-4 lata mecze Barcelony B?

0

@FDJ a ile pracował bo mi się nie chce sprawdzać. Też nie jestem jego fanem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?