La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

konto usunięte

5

Ibrahimović w Manchesterze United. 28 goli i 9 asyst w 46 meczach w pierwszym sezonie, miał wtedy 35 lat...


konto usunięte

1

@Yosemite A LM i tak nie wygra

2

@Yosemite Kontuzja kolana potem :c

konto usunięte

10

@Bamboleo No nie wygra, ale robi wrażenie wykręcenie zadowalających statystyk w każdej lidze, w której grał. ;)
@Encore Tak jest, ale dzik niesamowity. W prime roznosiłby Premier League.

1

@Yosemite Legenda a jak pomysle ze gosciu jest starszy o 7 lat od Lewego i ma tylko 50 bramek wiecej to daje do myslenia.

2

@lukaszbarca15 Lewy nie gral w Premier League , La Liga ani Serie A , wiec nie daje do myslenia .

1

@ShawnC Czemu nie wymieniles slabszych Ligue 1 i Eredivisie?Lewy by rozniosl kazda lige i kazdy glupi to wie.

0

@lukaszbarca15 w niemieckiej kazdy jest dobry ale potem przechodzi do silniejszej ligi i nie strzela polowy tego co wczesniej .

0

@ShawnC Spojrz na lige mistrzow i zobacz gdzie jest Ibra,Suarez a gdzie Lewy.Tam tez Lewy ma latwiejszych przeciwnikow?

0

@lukaszbarca15 a Suarez i Ibra zawsze grali w LM ?

0

@ShawnC Przyrownujesz Bundeslige ze jest slabsza i Lewy by sobie nie poradzil w silniejszych ligach to ja ci pokazuje ze tak nie jest patrzac na np LM.

0

@lukaszbarca15 ja nie mowie ze by sobie nie poradzil , tylko ze nie strzelalby tyle co teraz , to oczywiste .

0

@ShawnC Strzelalby na poziomie Suareza a jakby gral w Realu to napewno duzo wiecej od Benzemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?