- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 868 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 868 Culés
1
Zapraszam na poważną dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak oceniacie Scarlet Johanson pod względem figury i wyglądu od 1 do 10.
@TheNekro94 @Coutinho007 @Colon @LS @Barca_Big_Moment @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Rust_Cohle
1
@LeoMessi1994 3/10
1
@karci0 całokształt czy wygląd?
1
@karci0 Musisz żartować, no musisz.
1
@kamilop ile ty bys jej dał? :D
1
@LeoMessi1994 Prawie 40 lat bym dał.
1
@VenoM nie odpowiedziałeś na pytanie :]
1
@LeoMessi1994 Nie lubię oceniać kobiet punktując je, ale Scarlett bardzo lubię jako aktorkę, jest świetna, a przy tym bardzo ładna, zdecydowanie w moim guście.
1
@LeoMessi1994 6 lub 7
0
@karci0 Jestem ciekawa twojej 9 lub 10 skoro Scarlett to 3 ;> ...
0
@LeoMessi1994 Z twarzy bliska ideału. 8 może 9. Lubię dziewczyny z nietypową urodą a ona się wyróżnia. Z ciała takie 6/10. Nie podobają mi się piersi, ramiona, barki. Podoba mi się kontrast między biodrami a talią. Ogólnie bez dobrego oświetlenia nie wygląda rewelacyjnie.
0
@LeoMessi1994 7/10, generalnie wolę brunetki.
0
@LS Piersi ci sie nie podobaja? Myslalam ze to jej najlepsza cecha
0
@AnnaMarianna Głównie patrzę na zdjęcia w sukniach. Nie wydają mi się specjalnie duże. Nie są w moim ulubionym kształcie. No i wyglądają, jakby były za szeroko rozstawione. Na innych zdjęciach, na których wyglądają lepiej, wydaje mi się że są w pushupie. Z przymrużeniem oka mogę stwierdzić, że na żywo widziałem kilka lepszych okazów.
0
@LeoMessi1994 Ciężko mi ocenić w skali ale może być. Ogólnie mówiąc jestem nastawiony do niej na Tak
0
@LS Wg mnie ona ma bardzo duzy biust wrecz...
0
@AnnaMarianna Prawdopodobnie obydwoje mamy rację. Na szybko znalezione zdjęcia z jakiegoś tabloidu.
https://i2.wp.com/300experts.ru/upload/img/57e2873737b0f.jpg
https://i1.wp.com/300experts.ru/upload/img/57e28761a4d3f.jpg
Podobno te po prawej są po operacji. A te po lewej są według mnie co najwyżej średniej wielkości.
0
@LeoMessi1994 Mordo nie moja bajka, nie lubię jasnych, wolę ciemniejsze i bardziej naturalne :)
0
@Barca_Big_Moment chcesz naturalne to masz Goldewską