La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

8

4

@tomek8756 No trzeba być skończonym kretynem no co tu komentować

1

@Bykunn Dla mnie kretynizmem jest zgoda na legalizacje zabijania dzieci. Oczywiście w takim wypadku jak podany wyżej byłbym za. Ogólnie jestem za utrzymaniem porozumienia w już teraz 2 przypadkach.

0

@AlexDark00 No czyli to gówno a nie żadne "porozumienie" xD Mylisz słowa, pomyliło Ci się z "dyktat" Ta wasza logika jest tak k****wsko niespójna że to się w pale nie mieści :D "legalizacja zabijania dzieci" ale jednak w niektórych przypadkach można :D No k**** to jest sztos totalny.

0

@Bykunn Wiadomo, że w niektórych przypadkach można. Dobrym przykładem jest wyżej wymieniony. Tak samo jak powinna istnieć eutanazja w określonych przypadkach. Ale nie zabijanie dzieci do 12 tygodnia, gdzie w 6 tygodniu zaczyna serce bić.

1

@AlexDark00 To taki mocny relatywizm moralny :D Można "zabijać dzieci" ale tylko wtedy kiedy wam na to pozwolimy z naszą prawicową moralnością :D

1

@Bykunn Ale ty farmazony piszesz. Kazanie komuś wychowywać dziecko z gwałtu, albo kazać umrzeć kobiecie przy porodzie, żeby tylko ochronić dziecko to byłaby głupota. W innych przypadkach idiotyzmem jest zabijanie dzieci, które mogą normalnie żyć. Tylko tak znieczulone i nieodpowiedzialne osoby jak ty, które są za zrobieniem z aborcji środka antykoncepcyjnego (co już jest samo w sobie idiotyzmem, bo koncepcja może być przed czymś, a po zapłodnieniu już jest po czymś) tego nie zrozumieją.

0

@AlexDark00 Nie no ale dziecko z gwałtu też może normalnie żyć. Więc coś się tu nie klei w twojej logice. Kazanie komuś nosić, rodzić i wychowywać dziecko którego nie chce (patrz zupełnie tak samo jak w przypadku gwałtu) to głupota. A kretyńskie zdanie że aborcja to antykoncepcja wymyśliliście wy :D

1

@Bykunn Jest różnica, między gwałtem, a wpadką. Wpadka jest mimo wszystko z chęci uprawiania seksu i trzeba mieć z tyłu głowy konsekwencje za tym idące. Gwałt jest czymś złym i czymś okrutnym jest kazać osobie skrzywdzonej nosić tego owoc. Dziecko z gwałtu może żyć normalnie i tu zgoda, ale jego matka, która została brutalnie skrzywdzona już nie, a dobro matki powinno być na pierwszym miejscu. Aborcja jest dla ludzi nieodpowiedzialnych, którzy sobie pomyślą "A, jak będzie dziecko to i tak sobie je wyskrobię". Debilizm totalny. Nie można na wszystko pozwalać ludziom.

0

@AlexDark00 Jeśli chodzi o późniejsze życie dziecka - żadnej. Nie trzeba, tylko prawica tak twierdzi. Ciekawe że mówisz o dobru kobiety, szkoda że w przypadku niechcianej ciąży to już tak nie działa, a sytuacja z najważniejszego dla Ciebie punktu, czyli "życia" albo "zamordowania" dziecka nie różni się niczym.
Czyli po raz kolejny relatywizm moralny. My dyktujemy jakie sytuacje są dobre, jakie złe, kobiety mają się podporządkować.

1

@Bykunn XD nie my dyktujemy, tylko prawo. Dobrowolny Seks jest dobry, a dziecko z niego poczęte jest winą rodziców. Dziecko z gwałtu jest stworzone z czynu karalnego wbrew woli kobiety. Znajdź różnicę i skończ pie****ić farmazony. Tak trzeba mieć to z tyłu głowy, trzeba umieć ponieść konsekwencje swoich czynów, a nie zawsze iść na skróty bo coś się zrobiło do tego w taki sposób gdzie mordujesz dziecko, bo nie potrafiłeś/łaś się zabezpieczyć.

0

@AlexDark00 Ale Ty chcesz zakazać aborcji na życzenie z powodu "nie można zabijać dzieci". A ewentualne życie, ewentualnego dziecka, po gwałcie i po normalnym seksie, nie różni się niczym. To dalej to samo życie. Które w jednym przypadku łaskawie pozwalacie usunąć, a w drugim gdzie kobieta często nie mniej cierpi - nie pozwalacie. To mnie obrzydza i to nazywam relatywizmem moralnym.
Oczywiście już nie mówimy o tym że antykoncepcja nie jest stuprocentowo skuteczna bo takie "detale" nie mieszczą się w wąskim światopoglądzie prawicowego kuca.

A propos tego co dopisałeś. To fajnie, że tak sądzisz. Problem w tym, że np ja nie, ale Twój pieprzony konserwatyzm odbiera mi prawo do decyzji. To jest fair?

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bykunn Kobiety, które dobrowolnie zaszły w ciążę cierpią dużo mniej od ofiar gwałtów. Co ty wgl pieprzysz? Chciały to robić? Tak. Wiedziały jakie są konsekwencje? Tak. Czemu dziecko ma być zabite przez to, że rodzice wiedzieli o tym, że antykoncepcja nie jest w 100% bezpieczna, a mimo wszystko to robili? Tak jak mówię aborcja to idiotyczny twór stworzony dla nieodpowiedzialnych i niedojrzałych ludzi, którzy nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swoje czyny. A co do tego, że przy gwałcie się zgadzamy-BO TO DZIECKO POCHODZI Z PRZESTĘPSTWA czego tu nie rozumiesz?

0

@AlexDark00 Chciały to zrobić? Tak Zabezpieczyły się? Tak. To skąd przekonanie że jak zajdą w ciążę i ktoś arbitralnie skaże je na noszenie tego płodu, będą cierpieć mniej niż ofiara gwałtu? Fajnie że tak łatwo podejmujesz ten osąd, gratulacje.
Czyli rozumiem postulujesz nie uprawianie seksu przez ludzi którzy nie chcą mieć dzieci? No to jest tak debilne że nawet Konfederacja by tego nie wymyśliła xD
A co do dziecka z gwałtu, to że jest to czyn zabroniony, w niczym nie zmienia "statusu" jego życia. Skoro dla waszej bandy płód to dziecko i nie wolno go zabijać to absolutnie nie ma znaczenia czy pochodzi z legalnego stosunku. Bo to wciąż to wasze święte życie

1

@Bykunn XD na cb typie, a nie uprawianie seksu to chyba z logicznego punktu widzenia najbezpieczniejszy środek przeciwko ciąży. Kobieta, która dobrowolnie to robiła na pewno nie będzie cierpieć tak, jak zgwalcona szanujmy się. Do tego osoba, która uprawia Seks powinna być świadoma konsekwencji, które się z tym wiążą. Kobieta z gwałtu nie ma wyboru, bo co powie gwałcicielowi "Dobra gwałć, ale w gumie" XD? I tak ma znaczenie, czy z legalnego, czy nie źródła, bo gdy dobrowolnie się kochamy i powstaje dziecko to jest to wina mężczyzny i kobiety, przy gwałcie tylko osoby gwalcącej. Naprawdę muszę Ci tłumaczyć coś logicznego?

0

@AlexDark00 To w ogóle nie jest logiczne. Bo "święte życie" od poczęcia nagle przestaje być święte bo tak sobie wymyśliłeś :D Ale masz rację, nie szanuję Cię tak jak Ty nie szanujesz kobiet które nie chcą mieć dzieci ;) Pozdro

1

@Bykunn Nie, że sobie "wymyśliłem" i nie "święte życie", bo jestem ateistą, a życie wg mnie jest od poczęcia dlatego, że to jest mały człowiek, który kiedyś będzie taki jak ty, ja i każdy inny. Szanuję kobiety, ale powinny być odpowiedzialne, a jak zachodzą w ciążę z byle kim i przez przypadek to raczej nie mają szacunku same do siebie. I powtarzam jest różnica między dzieckiem poczętym między parą, która robiła to dobrowolnie, a zgwalconej kobiecie i chyba nie trzeba tego tłumaczyć. Ja cb też nie szanuje, bo nie cierpię głupoty, a ty nią emanujesz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?