- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 657 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 657 Culés
4
Romelu Lukaku po odejściu z Manchesteru United:
Byłem kozłem ofiarnym. Wielu twierdziło, że nie umiem odnaleźć się w systemie United. Powiedziano zbyt wiele rzeczy, nie czułem się chroniony. Powtarzano: "Romelu jest niechciany, nie nadaje się, musi zostać sprzedany". Nikt w klubie nie uciął spekulacji. Nie zamierzam być w miejscu, w którym mnie nie chcą.”
I dobrze. Niech pisze swoją historie w Mediolanie. Maja szanse na Scudetto i ogólnie pierwsze trofeum od 11 lat.
4
@DaPi to samo było z Depayem w MU - nakupywali szrotu a od dzieciaka oczekiwali cudów.
0
@DaPi chciałbyś spać z Lukaku? :D
1
@DaPi Ja ogólnie często czytam bzdury, że on tam się nie sprawdził... 96 meczów, 42 gole i 13 asyst. Może to nie są kosmiczne liczby, ale 42 gole w dwa sezony, co daje ładnie 21 goli na sezon to nie jest tragiczny wynik. W Evertonie co prawda był lepszy, ale w Diabłach nie był aż taki tragiczny, jak go malują. Jednak to w Interze oglądamy najlepszą wersję Belga.
Moim zdaniem jest on trochę niedoceniany. W Premier League ma 113 goli strzelonych, także dużo. Chłop wszędzie strzela, nawet w kadrze ma tych goli nastukanych sporo. Topowa dziewiątka obecnie, bezdyskusyjnie.
1
@JarekS Sytuacja trochę jak u nas...
0
@DaPi Bo Lukaku do tej siermiężnej taktyki Mourinho pasował jak pięść do oka... On się dobrze czuje z piłką przy nodze a nie stojąc samem w ścianie i czekając na kontrę bo koledzy murują...
0
@Yosemite to prawda. Oni myślą, ze on sam tam miał im wszystko grać. United to jest padaka od odejścia Fergusona i w ostatnim roku tylko Fernandes jakos tuszuje ten syf. Lukaku bardzo dobrze zrobił odchodząc z United. Krok do przodu w jego karierze.
1
@jakub1906 spać to może nie :v
2
@JarekS maja w ciul siana, nakupuja wszystkich i myślą, ze sukcesy same przyjdą xD
0
@DaPi Jak u nas było :D
0
@Coutinho007 my co prawda tez sporo floty wydajemy, ale jednak sukcesy odnosimy :D
1
@DaPi No ostatnie 2 sezony to jedyny nasz sukces to pretemporadowy tryplet 19/20 :D