La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

41

Mam nadzieję, że takie obrazki powrócą ;D https://x.com/MessiMX10i/status/1366347562601639936

21

@BarcaInfo Wtedy sobie myslał już Perez "Wtyke wam do klubu wpuszczę i wam to rozwali przez co się nie podniesiecie przez najbliższe kilka lat"

konto usunięte

3

@BarcaInfo Teraz dawaj filmik po 5:1 , 4:0 ,3:0 itd za czasów Sandro czy Barto miałes takie same reakcje.
Także smieszne to

3

@MarioVeB! Nie takie same. Sandro Rosell wręcz "chylił czoła" przed Perezem gdy się witali, jakby był dla nim jakimś wodzem.

konto usunięte

1

@BarcaInfo
Tak tak dopowiadaj sobie historie. Skoro nie masz pojęcia na czym polega kurtuzja

3

@MarioVeB! https://iv.pl/image/Gt3nD6f
https://iv.pl/image/Gt3nj9z

Walka z Tobą to jak walka z wiatrakiem.

2

@BarcaInfo Czego to zdjecie ma byc dowodem? Perez rosselowi tez okazywal duzy szacunek i chylil czoła

konto usunięte

1

@BarcaInfo
nie udał Ci sie kolejna manipulacja i masz z tym problem widze.
nie rozumiesz na czym polegają realacje u władzy?

edit
Ooo Jeszcze lepsza stopklatkę daj i to to byłby szczyt jak ten filmik skręcony niczym polityczny zwiastun.

10

@MarioVeB! Wiem na czym polegają, ale też wiem, że lubisz bronić zarówno Bartomeu, Rosella i innych osób, które sprawiły, że Barcelona się w dużym kryzysie więc oczekiwać od Ciebie obiektywizmu równa się z niesamowitym osiągnięciem. I nie jest to manipulacja, tylko czysty fakt.

konto usunięte

1

@BarcaInfo
co ty gościu znowu zmyślasz? jeszcze do tego bezczelnie kłamiesz.
Chociaż w sumie gdy uniewinnili Sandro nie miałeś za grosz honoru wyjśc z jaskini i przyznać się do błędu.
wiec czego innego sie po tobie spodziewać heh.
Także dalej odwracaj kota ogonem może jakiś naiwniak dla zielonych to łyknie.

btw nie masz pojecia czym jest fakt kolejny raz to pokazałeś.

2

@MarioVeB! Jakiego błędu? Czy ja pisałem, że on zasłużenie tam siedział? Nie, więc to teraz Ty zmyślasz i tradycyjnie brak jakichkolwiek argumentów, stałe słowa z Twoje strony, nic nowego.

konto usunięte

0

@BarcaInfo
teraz to se usmiałem haha a to dobre.:D

2

@MarioVeB! Też się śmieje z Twoich wpisów, jak widać nawet Ciebie potrafią rozbawić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?