- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1673 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1673 Culés
56
Barcelona 2008-2012: tiki-taka, posiadanie piłki, artyzm
Barcelona 2014-2015: zmodernizowana tiki-taka przełączająca czasem tryb na tryb kontrataku
Real 2016 - do teraz: wrzuta i ze łba, wrzuta i ze łba, wrzuta i ze łba, wrzuta i z laczka, wrzuta i ze łba, karny, karny, wrzuta i ze łba, wrzuta i z laczka
1
@macio_944 i 3 miejsce w lidze, gra w LM. Ile to klubów by dało za taką skuteczność we wrzutkach ;D
1
@macio_944 "Ramos, główka, brama, to hobby tego pana" xD
Chociaż teraz to powoli schedę Casemiro przejmuje
6
@macio_944 Barca od 2017 do teraz obrona Częstochowy, niski Pressing, oddawanie piłki przeciwnikowi i Stojanov.
3
@macio_944 "wrzuta i ze łba, wrzuta i ze łba, panie sedzio ratuj, wrzuta i ze łba, wrzuta i ze łba, panie sedzio ratuj" ;)
2
@macio_944 Barcelona od 2017 piłka do Leo, może coś wymyśli.
4
@Coutinho007 Tak, bo Barcelona zatraciła swój styl już od dłuższego czasu, ale wciąż może sięgnąć do swojej tożsamości.
Real tożsamości pod względem stylu gry nie ma. No bo jaki jest rozpoznawalny styl Realu? Wrzutka teraz? Ofensywa? Kontry? Bo nie wiem. Zawsze mnie to napawało dumą, że Barcelona jako jedna z niewielu drużyn ma aż tak pięknie nakreślony styl gry, swoją tożsamość. Zatraciła ją, ale wciąż może ją odzyskać.
2
@macio_944 zaraz zostaniesz zjedzony przez obiektywnych :]
0
@arasz1819 Trudno, mój komentarz to taki z serii pół żartem pół serio :)
0
@macio_944 Właśnie przez to że ją zatraciła jest tym czym obecnie jest.