La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 680 Culés

0

I Lech prawdopodobnie żegna się z PP. Szkoda, bo liczyłem na fajny projekt, trwający dłużej, niż pół roku. A teraz muszą się bić o 4 miejsce w lidze i modlić o finał Legii, najlepiej z Rakowem, żeby to miejsce dało im awans do Conference.

0

@wroclawianin89 W tej lidze nie ma fajnych projektow.

1

@JimMorrisonFCB No akurat w Lechu było widać jakiś pomysł na klub - sprzedawanie za dobre pieniądze graczy, ale też znajdowanie na ich miejsce kolejnych, w dodatku sporo młodych, perspektywicznych Polaków, jak sprzedany Moder, Puchacz czy Kamiński...Szkoda by było, jakby ich zabrakło w pucharach.

0

@JimMorrisonFCB Są, Raków ma bardzo fajny projekt :)
@wroclawianin89 Boli mnie ten Lech. Jak awansowali do LE to darłem się na cały dom, a teraz jest tragedia.

0

@DonMatteo901 Jeszcze jakieś szanse mają, jeśli 4 miejsce da puchary, 4 punkty straty da się odrobić. Tak czy siak, chyba potrzebna jest zmiana trenera.

1

@wroclawianin89 Ten pomysł Lecha ma jedną zasadniczą wadę, drużyna gra dobrze przez 2 miesiące w roku. Tak jest od kilku lat. Ci młodzi są na siłę promowani, a nie są w stanie uciągnąć całego sezonu. Młody musi grać obok doświadczonych graczy, bo uda mu się jeden mecz a dwa będą średnie. W Lechu albo w składzie jest 6 młodych albo 8 obcokrajowców, nie potrafią tego wypośrodkować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?