La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

3

tym co piszą już złoty medal dla Polski, proponowałbym ochłonąć
może nie być Granerunda ale nadal żaden z naszych nie jest faworytem do złota, jak się uda super ale po co pompować balonik

konto usunięte

0

@lucca87 żaden z naszych faworytem do złota?

1

@lucca87 Cala trojka moze zdobyc medal,zalezec bedzie od dnia.Do tego Lanisek,Kobayashi,Kraft,Geiger,Eisenbichler,Tande czy Lindvik.Jest conajmniej 10 kandydatow do medali.

1

@MesQueUnClub96 żaden z naszych zespołów ;)

1

@MesQueUnClub96
a któryś z naszych jest faworytem do złota? byłby Stoch ale on ostatnio niestety słabo skacze
a Kubacki i Zyła jak maja dzień (co się rzadko zdarza) to maja szanse jak nie mają dnia to pewnie beda gdzie w granicach 5-10 miejsca, bo to nie ten kaliber co Stoch i taka prawda

konto usunięte

0

@szymonekk w sensie w skokach? A czemu nie mielibyśmy być faworytem. Stękała na pewno lepiej sobie poradzi na dużej, był 7 w grudniu, a cała nasza trójka może nadrobić piekielnie dużo punktów. Jak to mówi Dolezal, jak jeden się nie spisze, to drugi wchodzi za niego.

konto usunięte

0

@lucca87 wszyscy są. Kto przewidział Żyłę do złota? On potrafi zaskoczyć. Kubacki jest w dobrej formie co udowodnił w Rasnovie i w Oberstdorfie.

1

@MesQueUnClub96
no raczej nie są, faworytem to był Granerund co wygrywa konkurs za konkursem, Stoch jak jest w dobrej formie bo to jeden z najlepszych skoczków, Ryoyu bo ostatnio wraca mu forma i też utytułowany
ale Żyła to nie jest skoczek z gatunku tych wielkich, nie jest regularny, jest niezły i czasami mu się uda

ja się po prostu nie nastawiam, jak komuś się uda to spoko, ale jak już miałbym obstawiać to największe szanse daje chyba Kubackiemu z naszych

konto usunięte

0

@lucca87 No ja oczywiście że nie mówię że musimy mieć złoto, tylko widzę duże szanse. Żyła moim zdaniem nic już nie musi, bo on już ma złoto, i od niego nie trzeba więcej wymagać. Teraz Kubacki i Stoch na pewno będą chcieli się wykazać i mogą być bardzo zmotywowani, aby pokazać się z jak najlepszej strony. A co do drużynówki to jak będziemy skakać swoje, będzie złoto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?