- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
8
Jak mnie wnerwia to szukanie na siłę jakiejś pomocy sędziego jak Barca coś wygra...
Sytuacja z Lengletem:
Ocampos za wysoko uniesiona noga.
Lenglet najpierw dotyka piłki klatką piersiową dopiero później piłka ociera mu się o rękę dlatego,że nie miał możliwości już jak inaczej ułożyć ciała.
Sytuacja z Minguezą:
Nie wiem jak oni mają tam w przepisach,ale Ocampos szukał tam tego karnego.Nie był w ogóle zainteresowany finalizacją tej akcji.Może dlatego sędzia nie zastosował podwójnej kary.
Jedziemy w drugą stronę:
Sytuacja z Braithwaite:
Diego Carlos ewidentnie przy interwencji w polu karnym uderza Duńczyka w twarz.Sytuacja nie sprawdzana chyba w ogóle w VAR.
Sytuacja z Ocamposem:
Argentyńczyk rzuca się na piłkę przy strzale Messiego piłka odbija mu się najpierw od klatki piersiowej,a później od obydwu rąk.Jeżeli tu nie ma karnego to nie wiem jak mogą się pruć o sytuację z Lengletem.
Sevilla praktycznie nie istniała wczoraj,dostała oklep i koniec tematu...
0
@MaziFCB Mingueza faulował, widać na powtórkach iż kopnął przeciwnika, zółta mogła być, mogło jej nie być, bardziej kontrowersyjne niż karny za rękę Lenglet
0
@MaziFCB w punkt.
0
@Ghotti Nie twierdzę że tam nie było faulu Minguezy.
1
@MaziFCB "Ocampos szukał tam tego karnego" jak założył siatę to go Mingueza kopnął i zablokował nogę widać na jednej z powtórek, może i szukał karnego, ale karny był ewidentny.
2
@Ghotti Nie wiem o co Ci chodzi chłopie? Przecież napisałem że karny słuszny.Napisałem tylko,że Ocampos szukał tam tej 11 i w sumie sam to przyznałeś teraz,więc nie wiem o czym Ty do mnie piszesz dalej :D