- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 656 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 656 Culés
1
LM w Polsacie a LE i konfederacji w Viaplay, co to jest? Będę musiał pewnie za to dodatkowo płacić.. .
1
@kuz Po co Ci oglądać ogórków w Conference League?
0
@Pawel13sz @kuz NENT jeszcze Bundesligę wykupił. Cena 34 zł/msc
1
@kuz nowy twór. Czytałem o tym juz w zeszłym roku. Platforma internetowa. I tak, bedziesz musiał zapłacić.
1
@fcbarcafan19 O cholera, całe szczęście, że La Ligi nie biorą złodzieje.
0
@fcbarcafan19 co to te NENT?
1
@escarabajo Zapomniałem uściślić :) NENT to skandynawska platforma streamingowa, która posiada wcześniej wspomnianą usługę Viaplay. W Polsce od przyszłego sezonu na wyłączność będą mieli Ligę Europy, Conference Cup oraz Bundesligę. Możemy tylko liczyć na to, że ktoś weźmie od nich część rozgrywek.
1
@fcbarcafan19 dziękuje:)
0
@fcbarcafan19 tzn, że nawet w tv nie obejrzę bo tylko stream będzie?
0
@kuz Może tak być, bo nie ma nigdzie wzmianki o kanałach telewizyjnych. Poza tym ktoś już wcześniej wspomniał, że NENT potrafi puszczać mecze bez komentarza lub po angielsku i nic nie słychać o polskiej redakcji. Może podzielą się z kimś bo nie wygląda to zachęcająco.
1
@fcbarcafan19 kto się w ogóle zgodził sprzedać im prawa... Oglądalność bundesligi w Polsce spadnie dramatycznie, tak samo z konfederacją bo tam będą nasze drużyny miały szansę grać.