La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

1

Prawdopodobnie wróci na mecz z Barca.


4

@Encore Oby nie

2

@Barcza223 Czemu?Taki mecz że najlepiej jak obie drużyny będą miec swoich najlepszych zawodników.

0

@Encore To możemy dopisać sobie 2 w plecy.

0

@RosjaninBut Eee tam.Po Sevilli wzrósł optymizm ;vv

0

@Encore Ale my nie będziemy mieli swoich najlepszych (może Araujo, Pique, Fati, Coutinho), więc lepiej by i oni nie mieli :)

0

@Wossi61FCB No oni nie bedą mieć chyba Verrattiego.Di Maria wraca w wekend ten.Coutinho to akurat wzmocnienie.

0

@Encore Oscar go wyjaśni.

1

@Rewolucja123 Raczej Dest będzie grał na niego

2

@Encore No Coutinho na upartego dopisałem xD
Ale dobrze by było gdyby i Verratti i Neymar nie zagrali.

Pewnie 5-3-2 znowu będzie, więc i Dest i Mingueza dostaną szansę.

5

@Wossi61FCB Chociaż sam powrót Di Mari to duże wzmocnienie.On zawsze z Barca ma dobre mecze.

konto usunięte

0

@Encore szkoda że nie gra już u nas Semedo. Zdaje się że chłopaki mieli do wyjaśnienia jedną sprawę.

0

@Barcza223 Co to zmieni że Neymar wróci? Zazdroszczę Wam tego optymizmu po dwóch dobrych meczach z drużyną półkę niżej od PSG. Mam nadzieję ze Barca podtrzyma dobrą formą i chociaż zremisuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?