La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 864 Culés

9

WHO będzie lobbować przeciwko jakimkolwiek paszporcie szczepień w jakiejkolwiek formie. Zdaniem WHO nie wiadomo nawet ile trwa odporność po przyjęciu szczepionki co wyklucza tworzenie jakichkolwiek paszportów odporności. W ocenie WHO pandemia skończy się najpóźniej za około 10 miesięcy. - wywiad dostępny w Deutsche Welle

konto usunięte

3

@tobiasson92 na jakiej podstawie WHO mówi o 10 miesiącach?

0

@tobiasson92 10 miesięcy ti nie wydaje się być aż tak dużo jeżeli cała pandemia ma się skończyć. Zobaczymy co to będzie.

2

@Barca1992 pewnie ze wzoru Profesora Tomasza Hajty.

1

@Barca1992 Nie wiem, może info od decydentów :D W każdym razie taki termin końca plandemii podał Hans Kluge.

1

@tobiasson92 WHO codziennie mówi co innego, ja tej organizacji poważnie już nie traktuje

0

@tobiasson92 z tego co mówił szew Phizera to kolejna szczepionka będzie od 6 do 12 miesięcy po przyjęciu obecnych.Przy czym trzeba powiedzieć że to że nie masz antyciał nie oznacza że układ inmunologiczny też ich nie wytworzy.Może nie wytworzyć na wszystkie wersje korony.Ale ta szczepionka nie idzie na marne bo organizm po pierwszej szczepionce się immunologicznie rozwija nawet jak przyjdzie mu walczyć z nową mutacją powinien ją przejść lżej niż osoba która nie jest zaszczepiona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?