La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

5

Dziwne to jest. Przez ostatnich X lat nie było u nas żadnego talentu ani z La Masii ani powiedzmy z "drugiej ręki" za niewielkie pieniądze. Tłumaczyliśmy sobie to tym że przecież pokolenie Xaviego, Iniesty czy Pique nie może pojawiać się non-stop ale teraz jak przyszedł trener który powiedzmy że po części z przymusu musi stawia na młodych jacy by oni nie byli to nagle okazuje się że sypiemy talentami jak z rękawa. A taki był ogromny problem znaleźć dobrych pomocników. Szukaliśmy jakichś Arthurów, Paulinhów, Vidalów... Myśle że powinniśmy również i za to obwiniać Bartomeu. Pamiętam przecież te artykuły jak to obecnie nasza szkółka podupadła, jak jest źle zarządzana itp.
Na koniec - tak wiem że Pedriego sprowadzono za Bartomeu ale to raczej takie ziarno dla ślepej kury.

0

@don'T.R.I.P.e wiesz talenty może były ale nie było trenera który by na nich postawił. Luis Enrique czy Valverde liczyli tylko na wynik i trofea a nie na promowanie młodych. A w tym sezonie Koeman nie miał nic do stracenia a dużo do wygrania. Przecież nawet nie miał go kto zwolnić jakby nieszlo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?