La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 956 Culés

0

Trzeba powiedziec ze od jakiegos czasu mamy kilku graczy ofensywnych ktorzy praktycznie co mecz blyszcza i zwiekszylo sie grono graczy co robia skutecznosc blisko gola na spotkanie albo jak Lewy przekraczaja ta liczbe. Dawno nie bylo takiej sytuacji zeby pisac:

Mecz Bayernu to Lewy bestia
Jak gra PSG to Mbappe kot - tu bylby tez Ney (troche mniej bramek ale wiemy co gra jak zdrowy) ale kontuzje
U nas Messi - w 2021 r magik i do tego liczy robi
BVB - Druga obok Lewego top9 i Haaland dzik
Juve - Ronaldo tez we Wloszech nie zatrzymuje sie z bramkami a Lukaku niewiele gorszy
Do tego grona dodalbym Kanea ktory tez notuje swietny sezon - choc to Salah jest liderem strzelcow i ma szanse na 3 tytul najlepszego strzelca PL (malo sie o nim pisze bo grono dzikow jest zwyczajnie spore)

W Bundeslidze tez jaki sezon gra Andre Silva - w Bundeslidze zdarzalo sie ze 19 goli dawalo krola strzelcow a tu 10 kolejek do konca i Silva z 19 bramkami nie ma na to zadnych szans

0

@mekston A gdzie Bruno byczku

0

@Encore moglem dodac Bruno i Kevina ale chcialem jednak ujac tu zawodnikow na wskros ofensywnych - bardziej napadziorow ladujacych troche tych bramek z akcji. Bruno ma tez sporo bramek z uwagi na karne ale ogolnie wiadomo ze tez rogrywa kapitalny sezon.

0

@Encore i to jest jeszcze coś czego nie mieliśmy przez 10 lat, że do złotej piłki jest większe grono kandydatów. Kiedyś jednak było jasne, że jeśli Barca ani Real nie wygrają LM to złota piłka i tak trafi do Messiego / Ronaldo. Obecnie juz tak nie jest (jasne częściowo bo Messi i Ronaldo nie walą po 40 goli w lidze), ale też są indywidualności które też co mecz dają popisy i de facto właściwie stawka jest wyrównana. Pod względem goli wiadomo Lewy tutaj ma przewagę, ale grono jest większe

0

@mekston Lewandowski jest mimo wszystko półkę wyżej niż cała reszta. Wykręca liczby, jak Messi i Ronaldo w największym primie.
Ronaldo 14/15 1,37 bramki na mecz, gol co 64 minuty
Messi 12/13 1,44 bramki na mecz, gol co 57 minut(biorąc pod uwagę rekordowy sezon 11/12 odpowiednio 1,31 i 65 minut)
Lewy 20/21 1,35 bramki na mecz, gol co 63 minuty

0

@Pressinho jesli chodzi goal ratio Lewy ma swietne ale tez Lewy jest 9 i gra w hegemonie - pod katem oceny gry nie powiedzialbym ze „jest polka wyzej”. Haaland gra w duzo slabszej ekipie niz Bayern a robi wysmienite liczby (liga i tez LM) all in all Lewy Jest z przodu przed takimi graczami jak Haaland czy Ronaldo i jest top9 ale w kontekscie gry nie przed Messim i Mbappe ktorzy robia na boisku sporo wiecej niz bramki. (Tutaj to nie jest porownanie 1 do 1)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?