- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 818 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 818 Culés
0
Co mi się rzuciło w oczy w ostattnich 3 meczach, to ilość kontaktów z piłką 2 napastnika. Dembele w 1 meczu z Sevillą w lidze miał ich 30, w kolejny trochę więcej 39, ale nie zagrał całego meczu w obu przypadkach. Wczoraj Griezmann zagrał 64' i miał 34 kontakty. Ale przechodzą do rzeczy, to mam zamiar tutaj stanąć w obronie Francuza, gdyż ciężko jest też dać coś od siebie, jak w takim ustawieniu jeden z zawodników cierpi nie mają tak mniej więcej 60 kontaktów powiedzmy. Może inne byłyby głosy, jakby Leo wczoraj podał do niego dokładniej w 1 połowie i on wykorzystałby sam na sam, ale to gdybanie, równie dibrze mógł to zmarnować. Dochodząc też do wniosku, to musimy się spodziewać, że w tym ustawieniu jeden z piłkarzy będzie cierpieć jeżeli chodzi o udział w grze i będzie miał mniejszą ilość kontaktów, niż zazwyczaj.
0
@Rewolucja123 jak dla mnie to lepiej wyglądał Dembele. Jak nie lubię krytykować często piłkarzy to Griezmann mógłby we wczorajszym meczu w ogóle nie wychodzi.
Duńczyk wg mnie zagrałby lepiej.
1
@Rewolucja123 Problemem jest tez to że Dembele i Griezzman mieli podobną liczbę kontaktów. Ale Osumane przy pile był dużo dłużej. Kilka razy potrafił uciec obrońcom czy się z nimi poscigac. Dawalctez więcej szans na zagranie prostopadłej piłki. Griezmann z kolei grał w Atleti w 2 napastników, tylko że zawsze miał kogoś od czarnej roboty obok siebie. A teraz on jest od tego i nie warunków aby temu sprostać. Niestety ale zachwyty były jakich to on liczb nie zrobił od początku roku, A teraz klasycznie zniknie na 5 kolejek aby potem wrócić w "wielkim" stylu strzelając jakimś kelnerom ....
1
@elmayakos Dembele to co chwile strzelał, ale też lepiej to ustawienie pasuje dla niego, niż Francuza.
@PatrykBarca Tak, wiem. Dlatego też twierdzę, że młodszy Francuz lepiej na tym skorzysta.
0
@Rewolucja123 "w obronie Francuza", jeden i drugi to Francuz. :)
Siłą rzeczy każdy daje coś innego, Dembele częściej jest na ataku, a Griezz czasami stoi w obronie i dopiero po czasie jest na ataku, więc bierze udział w rozgrywaniu podczas przechodzenia z jednej linii do drugiej. Przez to ciężko porównywać ilość podań jeśli każdy z nich ma inny profil.
1
@Rewolucja123 Tak czy siak jest to ustawienie chwilowe. Gdy wrócą kontuzjowani to nie można tak marnować potencjału aby Dembele z Griezmannem siedzieli na ławce oglądajac Fatiego i Messiego. Wariant był dobry jako zaskoczenie i na zespoły które chcą nas pressowac. Ale na mecze gdzie to my prowadzimy grę jest strzałem w kolano....