- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1888 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1888 Culés
6
Nawet nie wiedziałem, że Laporta wystąpił kiedyś w jednym z odcinków słynnej Crackovii :)
3
@macio_944 widzę że nasz prezydent jest wszechstronnie uzdolniony ;)
3
@macio_944 Kuuur kiedyś to biło! Pamiętam jak całe sezony oglądałem, cudo.
3
@Kgorecki2500 Mega mi się to podoba w Laporcie. Taki gwiazdorski luz (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Patrzysz na gościa i od razu czujesz sympatię i chciałbyś iść z Nim na jakąś imprezę :)
@Nano22 Świetne były niektóre odcinki. Aktorzy też fajnie wcielali się w różne postacie, głównie Guardiola jak dla mnie super wypadł - bardzo wiarygodnie. Sposób mówienia, poruszanie się i gestykulacja jak u prawdziwego Pepa :)
Legenda:
0
@macio_944 "Taki gwiazdorski luz (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Patrzysz na gościa i od razu czujesz sympatię i chciałbyś iść z Nim na jakąś imprezę :)"
A ja mam kompletnie odwrotnie, odbieram go jako takiego pozera, cwaniaczka.
1
@macio_944 Ja uwielbiałem właśnie te szczegóły i nawiązania. Gestykulacja Pepa, kółeczka Xaviego, spokój Iniesty, "drybling" Messiego. Szkoda że w 2012 zmienili aktora Messiego, to już nie było to samo. Postacie Puyola i Ramosa grane przez tę samą osobę również wybitne :D A no i piosenki to istne perełki. Piękne czasy. A i ile języka się nauczyłem oglądając z napisami to moje.
0
@Bobo25 Taki cwaniaczek w Barcelonie może się bardzo przydać.
0
@macio_944 Być może, nie twierdzę że nie. Nie skreślam go i daje mu kredyt zaufania. Tylko że mnie trochę odpycha swoim aroganckim usposobieniem. Nie lubię tego typu osób.