- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 993 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 993 Culés
4
Mingueza kolejny mecz, gdzie wszystko dobrze idzie, ale do czasu. Jest strasznie nieobliczalny i odcina mu prąd. Dzięki Bogu Koeman zmienił go już w pierwszej połowie, bo tam czerwona kartka by prędzej, czy później wleciała.
15
@szela1899 grał dobrze jak dla mnie słusznie przerwał kontrę także nie ma co mieć do niego pretensje
5
@szela1899 dostał kartkę, Koeman widząc formę sędziego wolał nie ryzykować. Mingueza grał zupełnie dobre zawody i z pewnością nie wziął tej zmiany za jakąś krytykę jego postawy.
2
@Xxxbarca4ever Powinien dostać drugą żółtą 2 minuty później jak bez sensu zaatakował Mbappe od tyłu.
2
@Xxxbarca4ever @arasz1819 po chwili zaatakował Mbappe kolejnym faulem, zupełnie stracił kontrolę nad tym co się działo. Akurat nie mieszajmy sędziego w decyzję Koemana. Gdyby to był Lenglet to zmieszalibyście wszyscy go z błotem.
2
@mkord W ostanich dniach bardzo dziwna otoczka i ochrona jest wokół tego piłkarza, nawet jak popełnia spore błędy. Ja rozumiem, że to wychowanek ale to naprawdę widać gołym okiem.
1
@Xxxbarca4ever Grał dobrze? chyba na 5 pojedynków z Mbappe przegrał 3. Szybko złapana kartka (choć słusznie faulował taktycznie) i po kilku minutach wchodzi w Francuza od tyłu, na szczęście nie trafił go mocniej bo już byśmy grali w 10tke. Elektryczny się zrobił strasznie po kartce. Nie wytrzymał chyba presji tego meczu. Ale młody jest ma prawo.
Ale bądźmy poważni i nie piszmy że zagrał dobre zawody bo takowych nie było.
0
@mkord powinien albo i nie, sędzia mylił się w obie strony w kwestii kartek bo kurzawy nie powinno być od 40 minuty
0
@szela1899 nie powiedziałbym że aż tak, mbappe to nurek, zobacz sobie powtórkę mingueza trafił w piłkę i lekko w stopę na raz
0
@Bobo25 chyba oglądałeś powtórkę 1 meczu
0
@Xxxbarca4ever ?????
0
@Bobo25 gdzie ten mingueza został ograny przez mbappe 3 razy jak on 3 pojedynków to nawet nie wykonał bo człowieka na boisku nie było widać
0
@Xxxbarca4ever Obejrzyj sobie początek meczu chyba właśnie pierwsze trzy pojedynki przegrał. Dopiero któryś kolejny jak Mbappe piłkę do linii bocznej sobie wypuścił i Mingueza zdążył się obrócić i ubiec Francuza.
0
@Bobo25 ucieczka do boku ze strefy obroncy to nie przedryblowanie go
2
@Xxxbarca4ever Mbappe vs Mingueza:
-Ograny na łatwo, na szybkość, dopuścił do dośrodkowania Francuza, na szczęście nie bhko celne.
-Mingueza pozwala Mbappe wejść na prawą nogę i oddać strzał z dość niebezpiecznej odległości, przed polem karnym.
-Mingueza zle ustawiony, zatrzymuje kontrę faulem
-Mingueza kopie od tyłu w nogę Mbappe.
Proszę. To są 4 przegrane pojedynki. Całe szczęście nie było kolejnych. Mingueza też miał wiele dobrych wejść, szczególnie na początku. Ale z każdą minutą coraz bardziej był elektryczny i nie panował później całkowicie nad sytuacją.
0
@szela1899 sporą ilość z tych błędów da się w pewien sposób usprawiedliwić, i tak nie zmienia to faktu że zagrał dobrze
2
@Xxxbarca4ever "i tak nie zmienia to faktu że zagrał dobrze "
No właśnie pokazuje to że zagrał słabo.
Sporo błędów jak na nieco ponad pół godziny gry.
Swoja drogą nieźle musiał się poczuć jak go Koeman zmienił jeszcze w pierwszej połowie, trochę taki policzek w twarz. Wszak Langlet też miał już żółtą na koncie. Ale zszedł młody. Rozumiem że Koeman patrzył wtedy na dobro drużyny, ale młodemu w głowie może to jednak zostać i stracić trochę pewności siebie w kolejnych spotkaniach.
0
@Xxxbarca4ever Nie, nie zagrał dobrze i to, że jest naszym wychowankiem i nowym pupilem strony tego nie zmieni.
0
@szela1899 bramkę straciliśmy po nie jego błędzie, nie narażał bezpośrednio na stratę bramki to ja nie widzę powodów by uznać ze zagrał źle
0
@szela1899 Mi się coraz bardziej podoba.
0
@Kamiloza91 Ja nie wątpię, że jest postęp. Bo rzeczywiście taki jest, ale jakby umiał być tak skoncentrowany cały mecz to byłoby dobrze.
0
@szela1899 Wiem o co ci chodziło ;)