La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1542 Culés

18

Ostatnie mecze jak i w zasadzie cały pobyt Griezmanna w tym klubie udowodnił mi, że to totalnie nie jest zawodnik dla Barcelony. Zupełnie nie rozumiem tego transferu. Ja rozumiem, że Griezmann robi świetną robotę w obronie, wczoraj też zagrał całkiem nieźle, ale Barcelona potrzebuje zawodników o zupełnie innej charakterystyce. Griezmann tutaj jest jak ciało obce, jest zupełnie zbędny. Dlatego mam nadzieje, że tenże Francuz zasili szeregi innej drużyny w przyszłym sezonie.

1

@macio_944 Po prostu nie gra na swojej pozycji..., a nie, czekaj

0

@Barcza223 on juz wszedzie gra i wszedzie wyglada jak pacholek

0

@macio_944 Ale by siadł taki transferek do Manchesteru United.

1

@Bartek22 Oby. W sumie jakby tak udało się sprzedać Griezmanna, Umtitiego, Coutinho (z bólem serca, bo Jego bardzo lubię), czy np. Firpo to kasa na porządne wzmocnienie ataku i obrony by się spokojnie znalazła. Chyba. Więc lato może być bardzo ciekawe :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?