- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1646 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1646 Culés
15
Kiedyś od zawodnika ofensywnego wymagało sie u nas tego żeby dawał magię na boisku, ciągnął grę, strzelał bramki, asystował w ważnych meczach dzisiaj wystarczy, że będzie biegał i pracował w obronie :D
0
@Coutinho007 bo zawodnik ofensywny jest od gry w ofensywie a nie podań czy odbiorow
2
@KacperVEB Powiedz to tym, którzy uważają, ze Griezmann zagrał wczoraj wspaniałe zawody.
10
@Coutinho007 zawodnik kupiony do linii ataku, który nie ma ani strzału, ani dryvlingu, ani szybkości to dla mnie nie zawodnik
0
@KacperVEB I dlatego uważam, że on tutaj nigdy nie będzie gwiazdą numer 1
1
@Coutinho007 mam nadzieje, ze po sezonie odejdzie razem z Coutinho,Pjanicem,Umtitim i cementem
0
@KacperVEB Są ludzie, którym odpowiada to co gra Griemzann :D
Jeżeli zamiast cieszyć się magią zawodnika ofensywnego, dryblingami asystami, oraz bramkami w ważnych meczach wystarczy to, że zawodnik ofensywny pracuje w destrukcji i biega to chyba kluby pomylił.
0
@Coutinho007 Często tutaj się broni zawodników "bo po kontuzji", "bo musi się zaaklimatyzować" i inne pierd***nie. Prawda jest taka że cały ten transfer to była pomyłka. Jeszcze jak czytałem niektóre komentarze że za takiego piłkarza 120M to promocja to nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać. 120M to można dać ale za 23 czy 24latka, który i tak już coś w futbolu pokazał a nie za typa, który ma 28 lat i w dodatku jest sprowadzany na pozycję na której mamy w klubie ze 3 czy 4 piłkarzy. Z całym szacunkiem ale jak czytam nieraz "jakiej to pracy Griezmann nie wykonuje" to także nie wiem co mam o tym myśleć bo jeżeli klub ściąga takiego piłkarza z takiego Atletico w którym Griezmann był praktycznie najlepszym strzelcem to chyba nie powinniśmy tutaj wspominać o jego pracy w defensywie lecz o tym ile strzelił bramek czy ile zaliczył asyst lub wykreował sytuacji. Transfer zdecydowanie nietrafiony (były oczywiście o wiele gorsze w wykonaniu tego klubu) i za takie pieniądze można było wzmocnić inne pozycje.
0
@MaŁolat No można było ale cóż. Dużo barrziej cieszyłem się z transferu Coutinho ale niestety Brazylijczyk zawiodł jeszcze bardziej chyba, głowa nie wytrzymała + kontuzja, totalny pechowie i najwieksze rozczarownaie 21 wieku, natomiast co do Griezmanna on sam mówił, że nie potrafi dryblować to skoro nie drybluje prawie wgl to ja już sam nie wiem gdzie on został sprowadzony, bo to wygląda jak byśmy sprowadzili obrońcę i kazali mu grać w ataku.
0
@Coutinho007 Tak to jest jak sprowadza się za takie pieniądze piłkarza na którego nie ma się pomysłu bo nikt tak na prawdę nie wiedział gdzie on wogóle ma grać. Gość od kiedy jest w Barcelonie grał chyba na każdej pozycji w ataku oraz na 10. Gdyby w klubie nie było Messiego, Coutinho czy Pedriego to może jeszcze ten transfer miałby jakiś sens ale w takiej sytuacji ciężko mówić o dobrym transferze. Co do Coutinho to także miałem wielkie oczekiwania tym bardziej że w momencie transferu ten piłkarz przychodził jako jeden z najlepszych (żeby nie powiedzieć że najlepszy) piłkarz w Premier League - początek rzeczywiście miał świetny i byłem przekonany że po odejściu Iniesty ta pozycja będzie dobrze obsadzona (bo na samym początku grał w środku) ale co było potem każdy wie.
0
@MaŁolat Na początku to grał jako LP i PP, później na LS grał głownie i zgasł totalnie.
0
@Coutinho007 grał też tam gdzie niegdyś Iniesta - i to tam miał grać w dłuższej perspektywie ale potem zaczęto rzucać go po skrzydłach