- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
12
Były poseł do Parlamentu Europejskiego, pięciokrotny kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, pisarz - autor wielu książek, przedsiębiorca, prezes partii KORWiN, obecnie poseł na sejm IX kadencji, z list partii Konfederacja Wolność i Niepodległość, Janusz Korwin-Mikke opublikował na swoim profilu Twitterowym post. Polityk napisał, że jeśli ktoś poświęca wolność dla bezpieczeństwa nie będzie miał żadnej z tych rzeczy.
3
@Quavosk
Warto dodać, że pan Korwin-Mikke popiera pedofilię.
2
@Quavosk mmmmm i to porównanie kobiet do mężczyzn. Serio ktoś go traktuje poważnie po tych wszystkich wypowiedziach rodem rynsztoku ? Np ostatni na temat pedofili
9
@Chakalaka Pan Janusz nie popiera pedofili, tak samo jak nie zachęca do umierania w wypadkach samochodowych - ale obie te rzeczy niestety się dzieją.
1
@Quavosk Co z tego, że masz wolność skoro ktoś może zabrać twoją własność. Wolność w ujęciu JKM miały społeczeństwa pierwotne. Efektem tego były ciągłe wojny i niepokój. Poczucie bezpieczeństwa jest bardziej korzystne dla jednostki niż nieskrępowana wolność JKM.
2
@Quavosk Pan Janusz jak zwykle w punkt.
3
@Quavosk Nie za bardzo rozumiem nawiązanie do kobiet i prędkości, bardzo dobrze że kobiety jeżdżą bezpieczniej raz to przejaw zdrowego rozsądku patrząc na to co się dzieje na polskich drogach dwa bardzo często wożą dzieci.
1
@Chakalaka Znowu manipulacja i celowe przekręcanie.
0
@DonMatteo901
Przykre, że nawet w tak beznadziejnej sytuacji próbujesz tłumaczyć tego człowieka.
1
@Chakalaka Jak znajdziesz mi komentarz, gdzie tłumaczę ten post to mi tu napisz. Ja tylko odkręcam twoje kłamstwa o aprobowaniu i popieraniu pedofilii. Sorry, ale jak mówi się takie słowa, że ktoś popiera pedofilię to trzeba mieć dowód na to, a nie bazować na idiotycznym pytaniu. Sorry, ale w sądzie byś przegrał.
0
@DonMatteo901
"Jak znajdziesz mi komentarz, gdzie tłumaczę ten post to mi tu napisz."
Cały czas to robisz. Zarówno w tej dyskusji, jak i w dyskusji na temat wykluczenia Korwin-Mikkego z Parlamentarnego Zespołu ds. Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży.
0
@Chakalaka Nie wal ogólnikiem tylko zacytuj tu dokładną moją wypowiedź gdzie tłumaczę ten post. Jedyne co robię to odkręcam twoją manipulację i oszczerstwa o aprobowaniu i popieraniu pedofilii. Nie napisałem nigdzie, że popieram to pytanie, nie tłumaczę tego pytania, nie uważam, że powinien je zadać. Jest ono szkodliwe. Ale nie zgadzam się na taką manipulację jaką ty stosujesz. Goebbels by był pewnie dumny :)