- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1082 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1082 Culés
1
Mały telewizor, tak 24 cale muszę kupić do sypialni. Może ktoś ma pojęcie, które firmy teraz dobre w takim sprzęcie.
0
@izabella Nie lepiej sobie na całą ścianę pie@dolnąć? ;D
0
@izabella Przesz to ledwo widać łobraz, panie! My to ze szwagrem co najmniej 70 kupujemy, i to do kibla.
1
@Wossi61FCB Większy mam w tzw. "salonie". Ale zbyt dużych też nie lubię. Oczka psują . Do sypialni potrzebuję coś niedużego.
0
@izabella 24 cale to ja mam monitor do komputera.
1
@Kettger Duży kibel musisz mieć. Zazdroszczę.
0
@izabella Na rtv euro agd fajne są.
1
@Pawel13sz Ja mam 15,6 . ale wystarcza. Czy Wam można zadać normalne pytanie?
0
@izabella Panasonic lub Sony
0
@izabella Ja osobiście polecam Panasonic :)
1
@Encore No są , właśnie przeglądam. Ale chyba się pogubiłam w tych wadach i zaletach telewizorków. Nie potrzebuję cudów. Coś sobie obejrzeć przed snem i ewentualnie , jak spać nie mogę.
1
@Pawel13sz A sony to niby gdzie można kupić? Bo tak "studiuję " ten internet i jakoś nie znalazłam. Zawsze kochałam Sony. Mam też taki mały w sypialni od...stu lat. I dalej sprawny. Tylko kablówki to już na nim nie obejrzę.
0
@izabella Media Markt, Media Expert, Allegro, RTV Euro AGD
0
@izabella Sto lat temu to w Polsce to nie było telewizora.
1
@Pawel13sz No bardzo śmieszne! Dobra, dzięki za odpowiedź, ale w necie chwilowo wymienionych przez Ciebie firmach Sony nie znalazłam. Jakieś Manty, Liny - nawet nie co to jest. Ale się dowiem. Chyba.
0
@izabella Wielkość telewizora raczej nie popsuje ci oczu. Chyba, że w jakichś skrajnych przypadkach np jakbyś oglądała TV na 50 calach z odległości metra.
1
@FkubaC Masz rację. Ale ja to w sumie napisałam. Wszystko zależy od tej odległości. Ale podobno cale przekładają się na konieczność tych metrów. W dużym pokoju mam większy telewizor. Ale w sypialni potrzebuję coś mniejszego. Nie przemebluję całej sypialni z powodu telewizora.
Pozdrawiam.