La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

2

Barça chce sprzedać Coutinho tego lata, ale wciąż pozostaje kilka rat do zapłacenia Liverpoolowi, które są szacowane na ponad 50 milionów euro. Ideą klubu jest spróbować sprzedać go za taką kwotę, aby spłacić dług angielskiej ekipie. [sport]

konto usunięte

1

@pele1282 czyli barca odda go „za darmo” w pewnym sensie

0

@Pietraszko no nie bardzo

10

@pele1282 najgorszy transfer w historii Barcelony patrząc na przydatność i cenę

konto usunięte

0

@amanter w sensie nic nie dostaną ze sprzedaży

1

@Janas11224 griezmanna nic nie przebije 135 baniek i pensja 30 mln

9

@amanter Couitinho 160 baniek i 25 pensji. Nie wniósł do drużyny abolutnie nic, dodatkowo jeszcze grał w Bayernie który nas ośmieszył. Jakbym miał wybierać miedzy Girezmannem a Cou to nie mam żadnych wątpliwości ze Francuz był bardziej przydatny. Może to nie jest najistotniejsza kwestia, ale on się chociaż starał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?