- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1723 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1723 Culés
9
Wystarczy sprzedać Griezmanna, Cou, Umtitiego, Pjanicia, Fernandesa, Neto. Kupić Haalanda, za darmo Depay, Garcia, awans z drugiej drużyny jakiegoś pomocnika i można grać.
8
@VenoM Na koniec jeszcze FM wylaczyc i wszystko sie zgadza
2
@blodziakk Co z tego co napisałem jest nierealne?
1
@VenoM Odchodzi 6 zawodników, awansuje/przychodzi 4, w tym bez bramkarza. Rozumiem, ze rezerwowy City uzdrowi naszą defensywę?
3
@VenoM Oni wszyscy już się wyrywają do odejścia. Nikt im nie da takiej pensji. Pjanic to tu do ostatniego dnia kontraktu zostanie i tylko się cieszyć że nie ma bartolomeu bo by mu ten kontrakt przedłużył.
1
@Bagsik88 rezerwowy jest tylko z tego względu że odchodzi. Tak to by grał w pierwszej 11. Pamiętam na początku sezonu jak grał w pierwszej 11 zamiast Stonesa czy Laporta.
0
@VenoM 1.Sprzedanie takiego złomu
2. Wiele klubów ma lepszy projekt sportowy, a to na tym mu zależy
1
@szkutnik91 Dlatego w tam tym sezonie grał Fernandinho? Dlatego po tym super sezonie ściągnęli Ake? A szukali ŚO juz na początku roku?
0
@Bagsik88 Logiczne, że bramkarz z Barcy B będzie, takie oczywistości muszę pisać? W Barcy B jest Collado, Orelana, Nico. Teraz Moriba dojdzie. Po co więcej?
1
@VenoM "awans z drugiej drużyny jakiegoś pomocnika i można grać." -więc to nie było takie logiczne.
0
@Bagsik88 O bramkarzu już plotki z mediów, więc uznałem, że nie trzeba pisać, ale oke. W każdym razie czy jest to nierealne? Nie wiem czy Lengleta warto zostawiać.
1
@VenoM O to chodzi, że wymienia się do odejścia 6 czy nawet 10 do odejścia. Przychodzi 3, a reszta a z Barcy B. Tam też musi ktoś grać. Teraz jest taka słaba kadra, a jak tylu odejdzie i uzupełnienie z zespołu B to sam pomyśl jaka to będzie kadra.