- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1013 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1013 Culés
12
Ile tam osób zmarło niby od AstraZeneca? 17 mln ludzi zaszczepionych tym preparatem, a antyszczepionkowcy już podjarani się onanizują taak szczepionki zabijają, zachowują się jakby osiągnęli w ten sposób sukces mogąc powiedzieć "a nie mówiłem" chociaż wcale nie ma dowodów naukowych na to. jasne nie szczepcie się i idźcie na imprezy masowe bez masek, zarażajcie osoby zagrożone, a potem narzekajcie, że lockdown trwa. Obecnie w Polsce hospitalizowanych jest ponad 20 000 osób z Covid-19, najwięcej od początku grudnia. Trzecia fala już trwa. Prosty przykład w UK zaszczepionych 25 mln ludzi śmiertelność dzienna z 1000 osób spadła do 50 zgodnie z przewidywaniami. Nie ma innej drogi do masowej odporności społecznej, a zatem powrotu do normalności.
https://portal.abczdrowie.pl/szczepsieniepanikuj-koronawirus-szczepionka-astrazeneca-a-zakrzepica-flebolog-wyjasnia-dlaczego-pojawiaja-sie-zakrzepy
https://www.astrazeneca.com/media-centre/press-releases/2021/update-on-the-safety-of-covid-19-vaccine-astrazeneca.html
1
@NaFazieHitman mysle ze zgony to jedno ale powazne zaburzenia neurologiczne to temat do zmartwienia
3
@NaFazieHitman Akurat to prawda ze Astra to straszny syf
1
@NaFazieHitman 25 milionów? W Szkocji chyba 2.5 jest. Nieźle. Oby szybko poszło z tym szczepieniem.
0
@NaFazieHitman jakie imprezy masowe? Coś jest organizowane? To musi robić TVP bo każdego innego by zwinęli
2
@NaFazieHitman czekam na Tobiassona i Jego wywody :D
0
@NaFazieHitman 0,002 tylu ma problem ale związku nie udowodniono ze szczepionką.
0
@NaFazieHitman widzę pozmienialo się u cb i też wyzywasz ludzi od antyszczepionkowców. Normalność powinna być już dawno,bo dls większości ten wirus jest niegroźny,a rok pandemii a ilość zgonów to jakieś 2%,a co do powrotu do normalności rozumiem,że szkółki u was już otwarte jak premier zapowiadał?xD