- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
1
Wierzycie w powrót Ronaldo do Realu? Myślę, że dla całej ligi byłby to znaczący powrót, na nowo rozgrzewany rywalizacją Leo z Cristiano, ale jednak myślę, że Florentino tego nie kupi, bo będzie chciał ściągnąć młodą gwiazdę jaką jest np. Mbappé.
0
@Pilka_jest_okragla Jezeli zszedł by z pensji i wziął pod swoje skrzydła Viniciusa to ruch bardzo dobry
0
@Pilka_jest_okragla jesli transfer Ronaldo zablokuje Francuza to oczywiście nie oplacalne, zas jeśli yo nie zablokuje i mieli by ich obu to jak najbardziej na korzysc Realu
1
@Pilka_jest_okragla Wątpie że wróci , odkąd Ronaldo jest w Juventusie to co roku przychodzi temat jego powrotu do Realu po tym jak Juve odpada z LM.
Po za tym ponowne przyjście do Realu oznaczałoby dla Ronaldo przyznanie się do błędu. Patrząc na jego charakter to wątpie że wróci
3
@blodziakk a kogo Ronaldo wziął kiedykolwiek pod skrzydła? Jeszcze by tylko zgasił jakiegoś młodego i nic więcej. Perez musiałby być idiotą, żeby go ściągać.
0
@Pilka_jest_okragla prędzej uwierzę, że pójdzie sobie na 1 sezon do Man Utd i potem jakieś MLS w Miami
0
@arasz1819 Ronaldo nie gra juz na skrzydle więc naturalnym by było żeby doradzał młodemu. Można zauważyć trochę podobieństwa między nimi, bo Ronaldo na początku w MU też liczb nie dostarczał. Oczywiście Vinicius nigdy nie osiądznie poziomu Ronaldo.
1
@budel17 Obecne Utd nie ma nic wspólnego z klubem w którym grał Ronaldo. Przecież ten człowiek chce coś jeszcze osiągnąć, a nie zagrać w klubie który w Europie się nie liczy
1
@blodziakk no to Do Paryża albo City :D Pep go ustawi