La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

konto usunięte

3

Odejdźmy od tego wirusa. Co sądzicie o połączeniu ligi holenderskiej z belgijską? Podobno jest to już bliskie realizacji i dojdzie do takiego połączenia. Już wcześniej połączono w ten sposób ligę koszykarską i w piłkę ręczną. Myślicie, że zmieni to układ sił i sprawi, że taki Ajax, czy Anderlecht wskoczą poziom wyżej?

5

@BartqRKO będzie bardziej konkurencyjna więc chyba dobrze dla wszystkich

0

@BartqRKO
super pomysł

ale Ajax to akurat od dobrych 3-4 lat to czołówka europejska - na pewno TOP 20 w Europie, ale mocna konkurecnja w kraju im na pewno pomoże bo na razei PSV, Feyenoord mizernie a jak się połączą ligi to może będzie wiecej kasy

0

@BartqRKO jesli takie połączenie przyniesie wymierne korzyści finansowe to mogą wskoczyć na wyższy poziom, ale mi się osobiście wydaje, że nic to na skale europejską nie zmieni.

konto usunięte

0

@BartqRKO Nie podoba mi się takie sztuczne łączenie lig, ale taki zabieg z pewnością będzie bardzo pomocny najmocniejszym zespołom z obu lig i dla postronnych widzów. Wyższy poziom i większe pieniądze sprawią, że zawodnicy dużo bardziej chętnie będą decydowali się do odrobinę dłuższego pobytu w lidze, lub stanie się nawet ciekawym kierunkiem dla graczy z innych lig. Jeżeli dzięki temu uda im się ograniczyć odejścia czołowych graczy z Bruggie, Ajaxu czy AZ do klubów pokroju Lille, Monaco, to już będzie ogromny sukces.

konto usunięte

0

@chosenone Osobno te dwie ligi generują około 80 milionów zysku, a połączone mogą podobno dobić nawet do 350 milionów według jakiś tam przewidywań.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?