La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

16

Ciekawe czy kiedyś rozliczą Morawieckiego za śmierć tych osób starszych, które okłamywał, że wirusa nie ma i żeby szły na wybory? Mam nadzieję.

12

@kuz przecież to była śmierć w słusznej sprawie, nawet polegli nie chcieliby oskarżania Mateusza Wspaniałego który od kołyski z komuchami walczył.

12

@kuz oni wszyscy będą się rozliczać przed kamerami a za kamerami klepać po dupach. PO miała siedziec, teraz straszonko ze PIS bedzie siedział. I tak się kreci.

0

@kuz Nikt Morawieckiego nie będzie rozliczał jak będą rządzić w nieskończoność... pisowskie guru czyli Józef Stalin mawiał "Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka" i tak też PiS podchodzi do tematu pandemii - ilość śmierci starszych osób, ilość przedsiębiorców co potracili majątki życia bądź innych osób która odebrała sobie życie to zdecydowanie więcej niż jedna śmieć lub tragedia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?