- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
4
UEFA oficjalnie potwierdziła terminy spotkań 1/4 finału Ligi Mistrzów. Real Madryt swój pierwszy mecz z Liverpoolem rozegra 6 kwietnia o godzinie 21:00 wstępnie na Estadio Alfredo Di Stéfano. Rewanż odbędzie się w środę 14 kwietnia o 21:00 wstępnie na Anfield.
Dokładna lokalizacja obu meczów zależy od rozwoju sytuacji związanej z pandemią i obostrzeń w Hiszpanii oraz Anglii. Na razie do 30 marca osoby podróżujące z Wielkiej Brytanii mają zakaz wjazdu do Hiszpanii. Jeśli ten zakaz zostanie przedłużony, domowy mecz Królewskich będzie musiał odbyć się na neutralnym terenie. Klub musi zgłosić UEFA miejsce rozegrania spotkania do 29 marca.
Dokładny terminarz 1/4 finału Ligi Mistrzów
PIERWSZE MECZE
6 kwietnia:
Real Madryt – Liverpool FC
Manchester City – Borussia Dortmund
7 kwietnia:
Bayern Monachium – Paris Saint-Germain
FC Porto – Chelsea FC
REWANŻE
13 kwietnia:
Paris Saint-Germain – Bayern Monachium
Chelsea FC – FC Porto
14 kwietnia:
Liverpool FC – Real Madryt
Borussia Dortmund – Manchester City.
⚽UEFA.com
0
@AmigoBlancos Jeśli będą grać na neutralnym terenie to po co zasada bramek na wyjeździe?
1
@pele1282
Pandemia wywraca futbol do góry nogami.
2
@pele1282 szkoda ze nie troszczyles sie tak o RSSS czy Atletico
3
@Rourke
Mówiłem, że to nie fair wobec Atletico, że Chelsea gra rewanż u siebie, a Atleti zostało wywalone na Budapeszt.
0
@AmigoBlancos A co za różnica jak oba mecze były bez publiczności? To przecież atmosfera stwarzana przez ludzi robi przewagę psychologiczną. Jedyna przewaga w tym dwumeczu jest taka że Chelsea na jeden mecz nie musiała podrózować, a AM musiał dolecieć na oba.
0
@AmigoBlancos Skąd dokładnie wziąłeś te informacje?
Bo nie widzę ich na stronie UEFY.