La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

konto usunięte

3

Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej DONALD TUSK a wówczas premier Polski na spotkaniu miał usłyszeć:

E. Klich: „Przyleciałem na własną rękę przedwczoraj, bo widziałem, że wszystkie moje próby kontaktu z panem premierem, pierwszy to był 15 kwietnia, kiedy wysłałem, można powiedzieć, błagalne pismo, zapewniano mnie, że pójdzie bezpośrednio do pana premiera. Nie wiem czy pan premier otrzymał, czy nie”

Czemu Edmund Klich zdecydował się najpierw na wywiad z komercyjną stacją telewizyjną niż na rozmowę z prezesem rady ministrów Donaldem Tuskiem? Odpowiedź świadczy o zainteresowaniu ówczesnego Premiera Polski Donalda Tuska katastrofą smoleńską. Klich na tym samym spotkaniu:

E. Klich: „Nie miałem zamiaru nawet informować mediów, ale widzę, że nie ma szans na spotkanie, w związku z tym podjąłem ten dramatyczny krok”

O chęci Donalda Tuska do wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej najlepiej może świadczyć, że w tak ważnej sprawie Polski nie stać na… Klicha na tym samym spotkaniu:

E. Klich: „Czy nie stać państwa polskiego na to, żeby wysyłając mnie w taka misję, zapewnić mi chociażby jednego tłumacza z uprawnieniami tłumacza? Nie wiem, może nie stać”

4

@MaxiLopez_84 Wyciąganie tego po 10 latach jest robieniem polityki na grobach ludzi, którzy już nie żyją.

konto usunięte

5

@tobiasson92 Taki Obajtek był wójtem Pcima od 2006 do 2015, a jest mu to wyciągane teraz. Raz więc pasuje a raz nie? Zależy o kogo chodzi? Prawda...

konto usunięte

1

@tobiasson92 "Robienie polityki na grobach ludzi", a zatem będziesz pierwszy krytykował gdy będą pisać i mówić, że to co się przytrafiło Ś.P. Adamowiczowi to ponoć był m0rd polityczny

8

@MaxiLopez_84 przecież wiadomo, że jest to puszczone tylko dla zakrycia sprawy Obajtka, bo na bank nagranie znane służbom od dawna. Nic nie wnoszący kartofel ale dobrze się w wiadomościach sprzeda i ma trafić do wiadomego targetu.

2

@MaxiLopez_84
Obajtek złamał prawo. A ktoś, kto łamie prawo musi za to odpowiedzieć.
Ty widocznie uważasz, że trzeba mu odpuścić bo jest z pissu?
Tusk nigdzie nie złamał prawa. Badały to i pseudokomisje pissowskie i prokuratura za rządów zi0bro.

konto usunięte

5

@klemens100
D. Tusk jako ówczesny Premier odpowiada moralnie za przebieg procesu wyjaśniania katastrofy smoleńskiej.

Ty widocznie uważasz, że trzeba mu odpuścić bo jest z P0/K0?

A tak badały, badały. Widząc u ciebie entuzjazm w postaci "pseudokomisje pissowskie i prokuratura za rządów zi0bro" zakładam, że wynik i tak cię nie interesuje.

konto usunięte

1

@chosenone Autentyczne nagranie rozmowy Tuska, Klicha i paru ministrów. Prawda. Niech, więc będą znane jego słowa opinii publicznej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?