La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

8

Wicemarszałek senatu Marek Pęk z PISu mówi, że do leczenia chorych na COVID powinni być ściągani lekarze z Instytutu Onkologii.
Boże, skąd się biorą tacy idioci. Ja rozumiem inne poglądy gospodarcze, ale żeby takie głupoty gadać to już trzeba mieć siano zamiast mózgu.

https://lifeinkrakow.pl/w-miescie/2351,senator-pis-dla-walki-z-covid-trzeba-poswiecic-leczenie-chorych-na-raka

1

@patry295 Ty nie rozumiesz polityki. Za liczbę zmarłych na covid - PiS rozliczą. A to ile w tym czasie osób umrze z innego powodu - to już ich nie interesuje bo nie podpina się pod statystyki "covid".

Polityk to taka osoba, która nie ma żadnej moralności. Nie oczekuj od nich "logiki", "rozsądku" czy choćby "moralności". Dla nich liczy się tylko poparcie. Jeżeli nie mają poparcia to nie mają kasy - a pracować uczciwie nie potrafią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?