La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1766 Culés

23

Pięć lat temu odszedł z tego świata Johan Cruyff - legenda Barçy, twórca absolutnie niepowtarzalnego stylu gry, trener słynnego "Dream Teamu", a wcześniej strzelec 48 goli w 143 występach w barwach Blaugrany! Pamiętamy! (*)

0

@Dembouz1899 Ścisła czołówka najważniejszych postaci w historii Barcelony. Chyba jedyny do tej pory geniusz piłkarski i trenerski jednocześnie.

1

@Dembouz1899 Wielka strata (*).

@arasz1819 nie, to nie był jedyny. Taka właśnie twoja wiedza.

0

@Bagsik88 Przede wszystkim słowo "chyba" jest ci obce, a to klucz w tym subiektywnym zdaniu. A teraz podaj przykład kogoś innego skoro się nie zgadzasz. Strasznie cię męczy to, że się skompromitowałeś parę razy, co?

konto usunięte

1

@Dembouz1899 żałuję że nie mogłem oglądać jego gry :( ❤ VEB!

1

@arasz1819 Beckenbauer. Wiem trudno przyjąć kolejną pomyłkę.

Nie tak jak ty, co przyznać się do błędu i kłamstwa nie potrafi:)

0

@Bagsik88 Wiedziałem, że go napiszesz, a mimo to strasznie długo zajęło ci szukanie :] Geniuszem trenerskim bym go nie nazwał. Osiągnięcia z prezentacją miał ogromne, ale to nie był wizjoner, który by zrewolucjonizował piłkę. To jest moje zdanie. Ty sobie możesz myśleć inaczej, bo akurat tutaj ciężko o jasne kryteria. Ale podtrzymuje to, że powinieneś z kimś pogadać o swoich kompleksach, bo to co dodajesz do każdego postu to graniczy z jakąś paranoją.


1

@arasz1819 No sorry, że nie jestem tu cały czas online i od razu nie odpowiedziałem:) ehh:)

Jakbyś potrafił przyznać się do błędu i kłamstwa to bym tego nie powtarzał:)

0

@Bagsik88 jakbym jakieś popełnił to już dawno bym to zrobił.

1

@arasz1819 To więc wypierasz tobą świadomości- słabo:) przypomnę, pisałeś, że nie można grać lepiej przez tab kadrę i problemy oraz niby to, że w listopadzie oczekiwałem pucharów:)

0

@Bagsik88 żyj w swoim świecie, w którym się spełniasz i gdzie wszystko jest czarno-białe.

1

@arasz1819 Spoko:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?