- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1436 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1436 Culés
8
Alvaro Morata z apelem.
"- Nie wierzę, by na zdrowie psychiczne zwracano wystarczającą uwagę. Kiedy Twoja głowa nie działa jak należy, jesteś swoim największym wrogiem. W takim momencie nie ma znaczenia co robisz, zawsze walczysz ze sobą.
- Tak jak trenujemy na siłowni czy boisku w celu poprawy naszych technicznych i taktycznych zdolności, tak samo moim zdaniem powinniśmy trenować nasz umysł. Musisz być świadomy, że to (rozmowa z psychologiem) bardzo pomaga
- Nawet wśród mojej generacji nie widzi się niczego normalnego w wizycie u specjalisty, a musi to być tak postrzegane. Są ludzie, którzy przechodzą przez trudne czasy. Gdybym spotkał się z kimś takim w trakcie mojej przygody w Chelsea, myślę że poszłoby mi lepiej.
- Nie chodzi o to, czy znowu upadnę czy nie. Chodzi o spotkanie się z osobą i podzielenie się swoim punktem widzenia z kimś obiektywnym, z kimś kto będzie dla Ciebie szczerym. Nie wyczyścisz swojego umysłu tak, jak czyścisz swoje zęby. Musisz pozbyć się pewnych rzeczy z głowy. Myślę, że rozmowa z kimś kto potrafi Cię zrozumieć jest bardzo ważna.
Oryginał: El Mundo"
Bardzo fajna wypowiedź, zdrowie psychiczne niestety wciąż u wielu jest bagatelizowane a to błąd, ogromny błąd.
0
@marcin62 czy ja wiem. Ja tam podchodzę do tego że sam bym się starał załatwić swoje problemy i nie fatygował bym się do żadnego psychologa, ale jeżeli ktoś ma taką potrzebę niech idzie. Nie będę na taką osobę patrzył jak na psychopatę.
2
@Kgorecki2500 No to juz wiadomo, możesz ogarnąć swoje problemy samemu ale nie każdy jest taki zaradny i kiedy psycha siada to udaje się do psychologa po wsparcie
1
@marcin62 i niech idzie. Nie mnie to oceniać. Lekarz jak każdy inny.