- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 751 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 751 Culés
1
Tylko dla dorosłych, LRX Awards.
Post dla tych co ominęli, przegapili głosowanie w drugiej fazie grupowej w grupie A.
Argentyna - Emily Willis
https://ibb.co/Ntttkry
USA - Alina Lopez
https://ibb.co/dDgsFxv
Niemcy - Shaiden Rogue
https://ibb.co/whByRKx
Japonia - Rae Lil Black
https://ibb.co/GM7QqN3
Polska - Natalia Starr
https://ibb.co/gr0XMJ6
LINK DO GŁOSOWANIA
https://strawpoll.com/kkhcwohwz
Głosować można do końca dnia. Mój głos poszedł jednak na Niemcy
2
@lucas/catalan Ale bym wytarmosił tą Japonkę:D
1
@lucas/catalan Mój również ale widzę że raczej jest bez szans.
0
@lucas/catalan Widać, że niemka ma ewidentnie polskie lub ruskie pochodzenie :p
0
@Szreko Jest mała nadzieja ze wyjdzie z grupy z drugiego miejsca.
0
@Wilczeq Dlaczego tak stwierdzasz?
0
@lucas/catalan No cóż jeśli nie wyjdzie to ja wypisuje się z głosowań bo nie będę miał już na kogo. Pozostanę tylko przy oznaczaniu innych.
0
@Szreko Panie kolego bez przesady
0
@lucas/catalan Ja mam bardzo ograniczone zainteresowanie tymi paniami. Jest ich kilka i żadna oprócz Shaiden już nie została:)
0
@lucas/catalan Polka najgorsza. Oprócz niej wszystkie git.
0
@Szreko Może warto poszerzyć zainteresowanie tą branżą?
0
@VenoM Gdyby Polka nie robiła operacji byłaby git.
0
@lucas/catalan Może i tak. Sam nie wiem czy warto. Przede wszystkim wiele tych wybranych pań nie ma tego czegoś co by mnie przyciągnęło.
0
@Szreko czyli czego nie mają?
0
@lucas/catalan Czegoś co by mnie przyciągnęło. Nie muszą być piękne ale muszą być sexy a one dla mnie nie są.
1
@Szreko Shaiden ma jedną ważną zdolność :D
1
@lucas/catalan No zdecydowanie ale przy okazji mi się podoba:)
0
@lucas/catalan bo jest ładna, patrząc na imię i nazwisko, raczej nie jest czystą niemką.