- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1059 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1059 Culés
10
7 meczów, 2 zwycięstwa, 3 remisy, 2 porażki, 9:9 bilans bramkowy - statystyki Holandii Franka de Boera. Cienizna. Chyba tęsknią za Koemanem. ;D
Już Holendrowi w Premier League nie poszło, bo Mourinho go nazwał najgorszym trenerem w historii tej ligi. W Interze też jest uważany za jednego z najgorszych w ostatnich latach.
1
@Yosemite On już udowodnił w klubach jakim jest trenerem- nie rozumiem skąd decyzja o tym, by to on zastąpił Ronalda Koemana.
0
@Lopezz80 Szkoła Cruijffa. Trudno znaleźć odpowiedniego kandydata. Jeszcze takiego który będzie chciał objąć zespół. Za De Boer Ajax dobrze grał ale później Inter i Anglia nadeszła i gorzej mu poszło. Może mieli nadzieję że z reprezentacją będzie lepiej.
0
@Yosemite akurat słowa Mou dla mnie znaczą nic. Powiedział to tylko dlatego żeby się odgryźć. Jego przygoda z Interem jest nie tyle jego porażką co Interu. Po nim dopiero 4 trener coś zaczyna budować. Ja tam jeszcze Franka nie spisuję na straty. Aczkolwiek wczoraj momentami ten chaos na boisku nie napawał optymizmem. Mają teraz dwóch ogórków, z którymi muszą wygrać pewnie i wysoko jak chcą podbudować morale.
0
@Black_Wolf
Ajax dobrze grał? przecież on w europie dostawał wtedy wpier...za jaego czasów i nic sensownego nie osiągał w Europie, w Holandii wygrał bo nie było konkurencji a i tak bywało to na styku
0
@arasz1819 Ale Holandia nawet na tle naszej kadry nie wyglądała zbyt dobrze- wygrali indywidualnymi umiejętnościami. Nie było tam widać ani zalążka zespołu, a wystarczyło po prostu kontynuować pracę Koemana. Jego styl gry i sposób prowadzenia kadry był kapitalny- odbudował tę reprezentację.
1
@Lopezz80 No i to mnie niepokoi. W końcu Holandia zaczęła mieć zawodników na odpowiednim poziomie. Znowu kluby się biją o młode talenty z Holandii. Mają też całkiem fajne pokolenie do 30 i Koeman to doskonale zmontował. De Boer zostawił sobie na asystenta tego samego gościa co miał Koeman więc się wydawało, że to powinno dalej funkcjonować. O ile trenerzy klubowi mają w tym sezonie jakieś większy parasol ochronny to de Boer na taki liczyć nie może, bo zaraz EURO i na nim muszą coś ugrać. Jeszcze na spokojnie, zobaczymy jak się to dalej rozwinie. I tak już nie ma czasu na żadne zmiany.
0
@lucca87 Porównaj sobie skład Ajaxu sprzed dwóch lat i ten między 2010-2016. Ilu zawodników się rozwinęło i gdzie są teraz. Z tamtej grupy to Verthogen, Alderweid, Eriksen.
Reszta jak Van der Wiel odeszła do PSG i tyle była ich przygoda z futbolem. A ten z sprzed dwóch lat. De jong, De Ligt, Van de Beek, Zijech. A oprócz tego mogę zaliczyć takich zawodników jak Tadic, Neres, Tagliaglfico, Onana, Klaasen. Zawodnicy którzy prezentowali świetne umiejętności lub dalej prezentują.
0
@Black_Wolf
teraz to przesadzasz
akurat jestem kibicem ajaxu i każdy kibic ajaxu nie wspomina chyab aż tak dobrze de beor
tamten ajax - eriksen, alderweide, verthogen, van der wiel, cliessen, blind, veltman, klaasen (o którym sam mówileś), schone, milik, el ghazi, heitinga, nemanja gudelej
a pod koniec odpadał już w eliminacjach z takimi potegami jak Rapid Wiedeń
tu nie chodzi aby awansowy wał do 1/2 LM, ale oni się kompromitowali w LM na potęge, wyiki po 0-3,0-4,1-4 to była codzienność w LM
i na koniec ten kwiatek z Rapid Wienna