La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 805 Culés

0

Wszyscy narzekają na otwarte kościoły w Polsce. W UK jest tak samo. Wszystko zamknięte a kościoły otwarte i to w państwie gdzie religia jest mało istotna.

3

@rafik300010 a mieszkamy w Polsce czy w UK ?

5

@Kgorecki2500 no ja akurat w UK

0

@Kgorecki2500 to jest tylko przykład ze w Polsce lewica i opozycja mało się nie zesraja z powodu otwarcia kościołów a w Europie jest to norma

3

@MysticCat tylko co mnie obchodzi że w Europie są otwarte. Mnie obchodzi w tej chwili co się dzieje w Polsce i co robi polski rząd. Jeżeli nielegalnie zamyka gospodarkę ( gastronomię, hotelarstwo, fryzjerstwo itp.) to dlaczego ma mi być obojętne czy kościoły są zamykane czy też nie. Skoro te branże są zamknięte bo zwiększają poziom zakażeń, ale kościół to już nie i można sobie iść na mszę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?