- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 685 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 685 Culés
9
o ile uwielbiam kanał sportowy za wiele programów o tyle te ich studia pomeczowe zazwyczaj to poziom całkowitej zenady. Może jakby zapraszali ogarnięych gości (np. Stano, Roki, Smokowski i Pol jako prowadzący) to by bylo spoko, ale Kowalczyk? no i te telefony od ludzi, którzy dzwonią a na meczu zerują flakony :D Foot truck po meczach ma genialne live. 100% merytoryki, każdy ma szansę się wypowiedzieć, mało przerwywania innym..aż chce się oglądac
1
@FCB24 Ale w tym Food trucku merytoryke taka że każdy doszedł do takich wniosków sam. Nic odkrywczego i brakuje takiego pazura. Powiedzieli to co każdy wie....
0
@PatrykBarca ja to chyba wole bez pazura, gdzie kazdy moze się wypowiedziec niz Kowala, który kazdemy się wpierdziela w co drugie słowo i Pola, który nic tylko Lewy, Lewy, a no i jeszcze Lewy
1
@FCB24 Kowala akurat tez nie trawie. Jednak w food trucku strasznie nie pasuje mi ten Wisnia ktory zawsze broni kolegi ( Szczesnego ) i albo zmienia temat albo zrzuca wine...