La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

0




Bez Stocha i sprawiedliwie. Zdecydowanie najsłabszy z naszych.

Okres Grudnia i Stycznia Stoch miał wybitny ale później to już niestety z tygodnia na tydzień, nie licząc 1-2 przebłysków, mocny spadek formy...

Wiek chyba dał o sobie znać i Kamil jeśli będzie chciał w następnym sezonie być w czołówce, będzie musiał zmienić coś z swoim treningu.

40-ste zwycięstwo przy osiągnięciu 39-tego i wyrównaniu rekordu Małysza miało być formalnością, a oby nie okazało się zacięciem jakiego doświadczył Gregor Schlierenzauer, gdy każdy myślał 7-8 lat temu że będzie śrubował rekordy rekordów a stało się jak się stało.

0

@FC1899Barca Nie no najslabszy to nie bo jeszcze Muranka byl.

konto usunięte

1

@FC1899Barca nie no, tylko że Schlierenzauer wygrał ostatni konkurs w wieku 24 lat, a Stoch ma 34.
Kamil już nic nie musi, tylko może.
PS. Moim zdaniem układ składu jest zły.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?