- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1505 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1505 Culés
9
Nie sprawdzałem ale ciekawy njus odnośnie grypy kilka lat temu:
https://scontent.ffra1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/165979541_215694457013093_6248427499510873978_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=6qr7q4LPKYIAX9YWD8k&_nc_ht=scontent.ffra1-1.fna&oh=a6d73a5155f2f852caf99530585afab6&oe=608684E0
3
@jedrek7000 Ostateczny dowód na spisek.
5
@jedrek7000 o ciekawe, a czy w 2017 służba zdrowia była wydolna?
1
@joloskyy Mogą to być dane z dup* bo wziąłem z fejsa ale raczej to prawda :D
3
@jedrek7000
Nic nadzwyczajnego w tej informacji nie widzę.
W sezonie 2019/20 Zachorowań na grypę było prawie 5 mln, a zmarlo tylko 130 osób:
https://pulsmedycyny.pl/sezon-grypowy-2019-2020-liczba-zachorowan-na-grype-i-zgonow-982828
11
@jedrek7000 Kiedy zrozumiecie, że grypa nie dusiła ludzi i duża większość nie potrzebowała hostpitalizacji?
9
@kuz ale było coś takiego jak powikłania po grupie które zabijały masę ludzi warto o tym poczytać a nie powielać głupotę
3
@kuz Każdy grypę przechodzi inaczej podobnie z koronawirusem.
5
@Xxxbarca4ever
Nie rzucaj słów na wiatr i podaj wiarygodne źródło z ilością zmarłych na powikłania.
5
@Xxxbarca4ever i co z tego? Myślisz, że problemem jest śmiertelność COVID? Nie. Problemem jest niewydolność służby zdrowotnej spowodowana COVID.
0
@joloskyy w sezonie grupowym też służba zdrowia była nie wydolna i to jest problem, bagatelizowanie grypy też jest dla mnie szokiem bo to nie jest lekka choroba
7
@Xxxbarca4ever chcesz powiedziec, ze w sezonie grypowym 20tys+ ludzi lezalo pod respiratorami?
Komentarz usunięty
1
@JimMorrisonFCB daj spokój, nie warto.
1
@Xxxbarca4ever Grzeczniej, ja Ciebie nie obrazam.
Jakos nie zauwazylem zeby w okresie zwiekszonych zachorowan na grype w minionych latach trzeba bylo organizowac dodatkowe szpitale i zeby brakowalo karetek dla pacjentow.