- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1808 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1808 Culés
5
Przemyślania ekspertów:
Pedererol: Wyobraź sobie, że Messi zostaje, Aguero jest za darmo w tym roku, a Neymar za darmo za rok.
https://x.com/FCBW_A7/status/1376664966913273863
1
@barcelonaLM Tu nie trzeba być ekspertem, aby to wszystko poukładać sobie do kupy. Skoro Leo zostanie (chyba wszystko na to wskazuje), prezydentem został Laporta, Neyowi za rok kończy się umowa, której do tej pory nie przedłużył... W 100% pewnym być nie można, ale moim zdaniem szanse na jego powrót są. I to wcale nie jakieś małe. Aczkolwiek podkreślam - raczej za rok.
23
@LuisSalvano 34 letni messi i aguero i 30 letni neymar. No dom starcow
2
@amanter Leo ma 33 lata obecnie i widzisz po nim, aby wiek dla niego miał znaczenie? Stracił może jedynie trochę na szybkości, za to jeszcze bardziej rozwinął się pod kątem kreowania gry. Neymar też bardzo piłkarsko dojrzał, a do tego nadal czaruje swoimi sztuczkami. Aguero? Fakt, ten rzadko ostatnio grywa. Jednak to nadal doświadczony egzekutor. Jakby cała trójka pograła u nas tak ze 3 lata to byłoby super.
1
@LuisSalvano Aguero 36 lat, Leo 36 lat Neymar 32 lata. Super to by było gdyby pograli te 3 lata :D
0
@Coutinho007 No i wtedy akurat mogliby sobie radośnie odejść np. do Inter Miami :D No cóż, pożyjemy, zobaczymy. Aczkolwiek jest to realne i w powrót Neya bardzo wierzę. I będę wierzył do momentu aż nie przedłuży umowy z PSG lub nie wybierze za rok innego klubu niż Barca ;)
0
@barcelonaLM No Pedrerol to taki ekspert jak Klatus i El fuJarek :D
0
@LuisSalvano jeśli tylko Fati wskoczy na odpowiedni poziom po kontuzji to Neymar do nas nie przyjdzie na pewno. Wystarczy też, by Dembele poprawił skuteczność i nie złapał kontuzji to miejsca dla podstarzałego Brazylijczyka nie znajdą.