La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

0

Patrząc na dostępność napastników na rynku transferowym, szczerze rozważyłbym Andre Silve. Gość miał kilka przygód w karierze, ale jego łatwość w znajdywaniu się w dobrych sytuacjach jest imponująca. Ciekawy zawodnik, nie mam pewności w 100% do niego, ale do Lautaro, lub Depaya też nie.

0

@kamilop No nie. Nie wiem może jako kibic Milanu jestem do niego uprzedzony, ale to strasznie przeciętny napastnik. Jak Haller czy Jović, dobry na Eintracht, ale nie na czołowe kluby Europy.

0

@kamilop Odbił sie od Milanu i odbił się od Sevilli. Już jeden taki gwiazdor Eintrachtu przyszedł do LaLiga ostatnio. Chociaż trzeba też przyznać że akurat w tym sezonie ma imponujące liczby. Za 20 baniek to bym zaryzykował z nim (Eintracht go kupił rok temu z Milanu za 3M), za 40 już troche ciężko na sercu

0

@Striker Tak właściwie to Milan wymienił go za Rebica. Tylko to była skomplikowana wymiana na dwuletnie wypożyczenia.

0

@Uukasz_93 A to chyba że tak. Niemniej jednak dalej podtrzymuje swoje stanowisko :P

0

@Striker Silva za 40, czy Lautaro za 100?

0

@kamilop Szczerze? Żaden. Wolałbym już Depaya (+Aguero nawet może razem z nim?) na przeczekanie i wypatrywać na rynku jakiejś okazji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?