La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

konto usunięte

2

Sprzedaż Griezmanna, Umtitiego, Coutinho. Redukcja wynagrodzenia Messiego, Dembele, Busquetsa i Pique. Na początek tak to widzę.

3

@masq chyba nie sprzedamy Griezmanna.
Tak mi się coś wydaje.

konto usunięte

0

@masq Sprzedaż Coutinho Umtiti Firpo Neto Pjanic Braitwait Alena tak to widzę na dzień dobry, a potem myśleć co dalej.

4

@VamosRakieta Też mi się tak wydaje. Ja się boje że my nawet Coutinho nie sprzedamy, jakieś wypożyczenie pójdzie albo sprzedamy za naprawde niewielkie pieniądze. Wiem, że Barto już nie ma ale Laporta nie jest archaniołem Gabrielem i nie wciśnie nikomu Coutinho za 60 mln. Ale to tylko moje zdanie.

1

@VamosRakieta Będzie ciężko, bo Francuz nie zachwyca i chyba tylko PSG mogłoby za niego jakieś solidne pieniądze zapłacić. Może ktoś z angielskiej ligi.

konto usunięte

4

@kamilo0066 25 goli/asyst przez 3000 minut. Faktycznie słabizna.

0

@VamosRakieta Też tak myślę, ale nie dlatego, że nie będzie chętnego, ale dlatego, że on stwierdzi, że czuje się wspaniale w Barcelonie i będzie trzymał się klubu rękami i nogami. Tak jak swego czasu Ivan :)
Gryzman posiedzi rok na ławce i wtedy odejdzie za psie pieniądze. Tak to widzę.

5

@Bartek22 Griezmann nie przesiedzi roku na ławce. Co za bzdura.

1

@Jakchcesz Jak sprowadzą nowego zawodnika do ataku, to ciekawe za kogo wskoczy do składu. Przecież nie za Griezmanna prawda? On jest nietykalny. Fati jak wróci to też nie będzie grał zamiast Griezmanna. Wystawimy 13 zawodników.

konto usunięte

0

@VamosRakieta mi też. To bardziej mój plan marzenie.

3

@Bartek22 Drugi najlepszy pod względem liczb zawodnik w drużynie, wielkie nazwisko i jakość, druga największa pensja w zespole a Ty byś go na rok na ławkę posadził? Grubo. Jak Fati wróci to Dembele będzie się z nim bił o minuty, nie Griez. Nie jest nietykalny i jak był w słabszej dyspozycji to Koeman go na ławce posadził. Ale takto przecież francuz gra prawie wszystko, skąd pomysł że trener go nagle posadzi na stałe?

1

@Jakchcesz Nie chcę go sadzać na ławce. Chcę, żeby odszedł i swoim siedzeniem na ławce nie obniżał swojej wartości rynkowej.
Plus kosmiczna pensja. Klub na pewno będzie chciał się go pozbyć. A Fati nie będzie się bił o minuty z Dembele, bo to inna strona boiska, tylko właśnie z Grizem. Kto ma grać zamiast niego? Brait? Trincao? To jest ten sam poziom argumentacji, jak ludzie, którzy mówili, że "Rakitić jest wspaniały, bo grał u każdego trenera". Potem patrzysz się na ławkę rezerwowych i widzisz, że rywalami Rakiticia w walce o skład są Denis Suarez i Andre Gomes.
Ja nie wiem kogo klub sprowadzi, ale kogoś z dużym prawdopodobieństem ściągnie. I ten ktoś będzie poważnym rywalem Griza w walce o skład. Plus powrót Fatiego. Jaki jest więc sens trzymać Griza, skoro przykładowo można mieć Depaya i Fatiego. Oni we dwóch będą mieli dużo mniejszą pensję niż jeden Griz. A zagrają tak samo lub lepiej.
Wiem, że przyszłość Fatiego jest niepewna ze względu na kontuzję, ale w ten sposób nie planuje się kadry. "Zostawmy jednak tego Griezmanna, jakby z Fatim było coś nie tak". W ten sposób nie postąpi żaden prezydent. Będą dążyć do obniżenia wynagrodzeń i Griezmann z Coutinho są pierwsi do wywalenia.
No i Koeman wciąż chce Depaya. Gdyby był zadowolony z Griza, to chyba by tak nie dążył do ściągnięcia swojego rodaka.
Griezmann to jest casus Rakiticia. Po co się go pozbywać, końskie zdrowie waleczny, zawsze pierwszy skład, przyda się, blablabla. I potem odchodzi do Sevilli za milion plus zmienne. Nie można powtórzyć tego błędu. Griezmanna prędzej czy później wyrzucą ze składu młodsi i lepsi zawodnicy. Trzeba go sprzedać, póki można na nim jeszcze zarobić.
Pisałem o sprzedaży Rakiticia już w 2018 roku. Rok później też. Widziałem co się święci. Potem przesiedział sezon 19/20 na ławce i odszedł za psie pieniądze, czyli dokładnie tak jak przewidziałem. Nie chcę, żeby z Griezmannem było tak samo.

1

@Jakchcesz To co wczoraj pisałem, przy założeniu, że Koeman chciałby zostać przy formacji z wahadłowymi i sprowadzeniu nowej 9 będzie za ciasno bo załóżmy, że wraca Fati do swojej formy, na szpicy mamy nową 9, a Messi zostaje w klubie, wtedy zostaje nam Griezmann i Dembele z wysokimi kontraktami, którzy na pewno nie będą we dwóch grzać ławy bo klub w tym momencie nie stać na taki luksus i potrzebuje Euro jak tlenu, moim zdaniem oprócz Coutinho, jeden z nich jeszcze odejdzie, o ile znajdą kupca, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość ;)

konto usunięte

0

@Jakchcesz może @Bartek22 tak jak Koeman patrzy na dyspozycję, a nie nazwisko i pensję. Bo jeśli już tak lecimy to Cou też powinien grać.

0

@Bartek22 To czy powinien odejść to druga sprawa. Ja tylko odniosłem się do Twojej wypowiedzi o tym że zakładasz że przesiedzi rok na ławce. Już pisałem pod jakimś artykułem na głównej. Griezmann może odejść pod warunkiem że zdobędziemy pewne i mocne nazwisko z numerem 9 na plecach. W innym wypadku nie ma to sensu. Fati jest młody i praktycznie cały sezon przesiedział na kontuzji która nadal jest niewiadomą, mega trzymam kciuki żeby wrócił w świetnej dyspozycji ale na ten moment to niewiadoma. Depay może okazać się bardzo dobrym wyborem również. Ale na jeszcze jeden sezon bym zostawił Antka.
@MesQueUnClub_87 No tu jest sprawa ciekawa, bo Dembele zostało rok kontraktu, więc pewnie będą chcieli mu przedłużyć coby za darmo nie odszedł. Ciężka sprawa... Mnie się wydaje że Trincao albo sprzedadzą albo wypożyczą.

0

@masq No i tak jak pisałem, jak Griez był w wyraźnie słabszej dyspozycji to posadził go na ławce Holender. U niego grają osoby które na to zasługują jak np. Pedri, Mingueza itd. Griezmann również gra praktycznie wszystko więc wnioskuje że w oczach trenera jest bardzo wartościowy dla drużyny.

0

@Ghotti Ja nie patrzę tylko na suche liczby ;)

1

@kamilo0066 No to grą też zachwyca od początku tego roku. Do tego pomaga w destrukcji, co jest kluczowe przy Dembele i Leo i lepiej, żeby pojawiał się 8 zawodnik, a nie w 7 bronić w razie ataku pozycyjnego rywala. Do tego dobrze przemieszcza się między liniami i pomaga to drużynie stworzyć przewage po bokach. Cofa się, rozegra piłkę na ścianę, a jak trzeba, przerzuci, żeby zmienić stronę, a jak nadaży mu się okazja, to zagra piłkę za plecy stoperów do kolegi, jak z Paryżem do Dembele np.

0

@masq Coutinho pewnie nikt nie kupi, klub pracuje nad wypożyczeniem.
Griezmann nigdzie się nie ruszy, do tego nikt o niego nie pyta.

konto usunięte

0

@Jakchcesz albo po prostu najlepszy z dostępnych :D

0

@Bartek22 "Wiem, że przyszłość Fatiego jest niepewna ze względu na kontuzję, ale w ten sposób nie planuje się kadry. "Zostawmy jednak tego Griezmanna, jakby z Fatim było coś nie tak". W ten sposób nie postąpi żaden prezydent." - Czemu nie postąpi? Przecież kontuzja Fatiego może go wykluczyć z profesjonalnego futbolu. Chyba, że chce się zaryzykować, ale wtedy pozostawienie z tego względu ma sens, bo z tylu głowy masz kontuzje Fatiego.

0

@Rewolucja123 Nie nie zachwyca a w ważnych meczach z ciężkimi rywalami często znika na boisku. Po prostu jest zbędny.

0

@kamilo0066 No to ja mówię, że od początku roku w ważnych meczach gra na poziomie. Sociedad w SPH, asysta, dublet w finale potem. PK w trudnych chwilach pomógł drużynie z Vallecano, Granadą, Sevillą (poza 1 meczem, gdzie poza podaniem do Leo, to nie pamiętam, aby to były dobre zawody), z PSG 1 mecz w 1 połowie był przyzwoity, ale potem tak, znikł. W Paryżu był ważną postacią i nie zniknął, tylko grał bardzo dobry mecz. Tworzył w tych meczach zagrożenie, brał udział w grze i nie znikał często. W tym sezonie ogółem, to z Juve dobrymecz na wyjeździe jeszcze zaliczył, gorzej było u siebie, z Realem nie grał, a z Atleti grał słabo. W ważnych meczach dawał nam dużo, nie w każdym, ale dawał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?