La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

20

W Polsce nigdy nie było żadnej formy apartheidu ani systemowych prześladowań ludzi o innym kolorze skóry.
Tak więc polscy sportowcy powielając tę głupią modę na klękanie, pokazywaliby że odpowiedzialność za rasowe niesprawiedliwości spada również na Polskę. A to nieprawda
Jacek Piekara - Twitter

Polacy nie byli i nie są kolonizatorami na innych kontynentach. Jeśli inne narody chcą się w ten sposób bawić - ich sprawa. Oczekiwanie od polskiej reprezentacji, że będzie klękać w akcie ekspiacji za nieswoje winy - ciężki absurd. Mam nadzieję, że nasi piłkarze mu nie ulegną. - Robert Winnicki

6

@lucas/catalan no i mądrze napisał

konto usunięte

4

@lucas/catalan To prawda: Olisadebe, Roger, Leon.

5

@TheNekro94 To wg ciebie Polska miała kolonie, bo grali w niej piłkarze, którzy starali się o jej obywatelstwo? xD

2

@lucas/catalan Najśmieszniejsze jest to, jak porównują niektórzy to klęczenie do uczczenia śmierci Maradony czy tragedii smoleńskiej xD

1

@lucas/catalan A co z kolonializacja przez Japonię, Turcję,Persje,Oman? Ich kolonializmu nie karamy? Nie wspominamy? ;)
Tylko Europejczycy mają za niego odpowiadać. Pytanie pozostaje: jak długo, w jakim wymiarze?

konto usunięte

0

@AlexDark00 A gdzie ja napisałem coś o koloniach? Czytanie ze zrozumieniem się kłania :)
Poza tym kolega edytował komentarz. Mój był przed jego edycją.

0

@TheNekro94 Skąd mialem wiedzieć, że edytował? Napisałem o koloniach, bo o tym był komentarz Lucas/catalan, a twój brzmiał tak jak napisałem wyżej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?