La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

58

Gerard Pique będzie gotowy na El Clasico. [Javi Miguel]

8

@BarcaInfo Mam nadzieję, że nie zagra żeby nie powtórzyć błędu z PSG. Później niech gra cały czas ale na El Classico powinni zagrać gracze z rytmem meczowym zwłaszcza w obronie.

0

@konrad1661
On z Arajuo w obronie i przy aktualnej formie jestem spokojny :)

6

@Fantastyczny Chłopiec Na Real to mam nadzieję, że wyjdziemy 3 obrońcami jak ostatnio gramy.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Myślę, że do końca sezonu już tak grać będziemy. Może z wyjątkami na bardzo słabych rywali.

0

@LuisSalvano Skoro to działa to ja mam nadzieję, że nie będziemy tego zmieniać.

0

@konrad1661 Pique właśnie potrzebny jest nam na Real i Atletico bo w takich meczach potrzebne jest doświadczenie. Te dwa mecze są najważniejsze. W pozostałych meczach poradzimy sobie bez niego. Liczę że zagra, nawet w przypadku gdyby po meczu znów musiał pauzować tak jak to było z Sevillą.

0

@kamiVeB To fajne doświadczenie pokazał przy 4-0 z PSG. Dla mnie argument do kosza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?