- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1761 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1761 Culés
0
o co chodzi z tym klękaniem przed meczem?
2
@Maicej Mamy przepraszać za to, że Policja w Usa zabiła czarnoskórego człowieka i za rasizm sprzed 400 lat.
1
@Maicej
Szeroko pojęta prawica ma problem z prostym gestem dla ofiar prześladowań na tle rasistowskim.
Komentarz usunięty
1
@Maicej Walka z wyimaginowanym problemem. Jesteś innej rasy niż czarna, więc masz klękać bo inaczej OverParty
5
@Chakalaka opowiedz o tym białym farmerom z RPA.
W Usa zdecydowanie więcej przestępstw to przestępstwa czarnoskórych ludzi na białych ludziach.
https://www.hoplofobia.info/wp-content/uploads/2015/08/91-cities_black-on-white-crime.jpg
https://www.hoplofobia.info/wp-content/uploads/2015/08/black-on-white-crime-rates.jpg
0
@Chakalaka nie mamy problemu tylko to nie idzie w tą stronę co trzeba - to my jesteśmy zabijani, prześladowani przez czarnoskórych więc to oni powinni klęknąć, a nie my.
1
@Majkel34
Jeśli już jesteśmy przy temacie RPA to opowiedz o tym rodzinie Chrisa Haniego zamordowanego przez Janusza Walusia.
3
@Chakalaka tak i możemy się przerzucać kto kogo i kiedy zabił czy wyzwał.
Są dobrzy i źli ludzie na całym świecie. Problem polega obecnie na tym, że tylko nam się to wypomina w komercyjno-celebrycko-hollywodzko-telewizyjnym świecie.
Rozumiesz?
5
@Chakalaka To ja żądam by niemcy klękali w meczach z nami za zabójstwo w 1296r. polskiego księcia Przemysła II przez Brandenburczyków. Dziękuje za uwagę.
1
@Wilczeq no Niemcy tyrpią nas od 1000 lat także oni to by już mogli :D
0
@Chakalaka https://www.thetimes.co.uk/article/white-farmers-being-wiped-out-23mw32d08gq