La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1055 Culés

1

Bardzo często jak grała Barcelona z jakimiś "ogórkami" i wygrała różnica 1 bramki, to wieku "ekspertów" pisało, że zasłużyli na remis, bo cały mecz się świetnie bronili, dużo biegali i zostawili kawał serca na boisku. Nie zwracając uwagi na to, że nie byli zainteresowani graniem w piłkę, tylko utrudnianiem gry Barcelonie, wybijaniem z rytmu ich piłkarzy, no grając klasyczny autobus. Do mnie to nigdy nie przemawiało, ale mówię, pewnie dlatego, że jestem rozpieszczony przez Barcę. Może kiedyś jakaś inna moja drużyna tak zagra i zmienię zdanie. No i wczoraj można powiedzieć, że Polska to były te "ogórki". Anglia cały mecz kontrolowała, miała przewagę, a my sporadycznie coś próbowaliśmy zrobić z przodu. No i nie uważam, że zasłużyliśmy na remis. Nie byłby to na pewno sprawiedliwy remis. Zasłużyć to trzeba grając w piłkę i próbując strzelać bramki. Natomiast uważam, że spokojnie ten remis można było ugrać, bo wczoraj Anglia wcale taka mocna nie była.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?